ΓΚΑΛΟΠ

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 436 έως 442 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #296795

    καλως ορισατε παιδια να'στε καλα εσεις και οι οικογενειες σας
    καλες και ακυνδινες ντουφεκιες :rolleyes:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #178957

    Γεια σας συνάδερφοι. Με λένε Χρήστο, 43 ετών, παντρεμένος κι έχω ένα αγοράκι. Ασχολούμαι με Η/Υ.

    Το φόρουμ (όπως και τις περισσότερες ιστοσελίδες που σχετίζονται με το κυνήγι αλλά και τον ειδικό τύπο) το παρακολουθώ από τα πρώτα του βήματα, κατά διαστήματα.

    Κυνηγώ περίπου μια 15ετία. Ξεκίνησα με πέρδικα. Τα τελευταία 10 χρόνια (μέχρι και πέρυσι) κυνηγούσα κατά κύριο λόγο αγριογούρουνο στα Βαρδούσια αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών τείνω να περικόψω τις μετακινήσεις.

    Πρόσφατα έκανα την επιλογή να μεταφέρω την μόνιμη κατοικία μου στην Εύβοια (Ν. Αρτάκη) παρόλο που συνεχίζω να εργάζομαι στην Αθήνα.
    Ακολούθησε η αγορά ενός επανιέλ (5 μηνών σήμερα) από γέννα γνωστού μου οπότε …έχω "τρεξίματα".

    Καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #288271

    Γεια σας συνάδερφοι. Με λένε Χρήστο, 43 ετών, παντρεμένος κι έχω ένα αγοράκι. Ασχολούμαι με Η/Υ.

    Το φόρουμ (όπως και τις περισσότερες ιστοσελίδες που σχετίζονται με το κυνήγι αλλά και τον ειδικό τύπο) το παρακολουθώ από τα πρώτα του βήματα, κατά διαστήματα.

    Κυνηγώ περίπου μια 15ετία. Ξεκίνησα με πέρδικα. Τα τελευταία 10 χρόνια (μέχρι και πέρυσι) κυνηγούσα κατά κύριο λόγο αγριογούρουνο στα Βαρδούσια αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών τείνω να περικόψω τις μετακινήσεις.

    Πρόσφατα έκανα την επιλογή να μεταφέρω την μόνιμη κατοικία μου στην Εύβοια (Ν. Αρτάκη) παρόλο που συνεχίζω να εργάζομαι στην Αθήνα.
    Ακολούθησε η αγορά ενός επανιέλ (5 μηνών σήμερα) από γέννα γνωστού μου οπότε …έχω "τρεξίματα".

    Καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους!

    ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΦΙΛΕ!!!
    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ!!! :)
    ΚΑΛΗ ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #178989

    Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #288206

    Γεια σας συνάδερφοι. Με λένε Χρήστο, 43 ετών, παντρεμένος κι έχω ένα αγοράκι. Ασχολούμαι με Η/Υ.

    Το φόρουμ (όπως και τις περισσότερες ιστοσελίδες που σχετίζονται με το κυνήγι αλλά και τον ειδικό τύπο) το παρακολουθώ από τα πρώτα του βήματα, κατά διαστήματα.

    Κυνηγώ περίπου μια 15ετία. Ξεκίνησα με πέρδικα. Τα τελευταία 10 χρόνια (μέχρι και πέρυσι) κυνηγούσα κατά κύριο λόγο αγριογούρουνο στα Βαρδούσια αλλά λόγω οικονομικών δυσχερειών τείνω να περικόψω τις μετακινήσεις.

    Πρόσφατα έκανα την επιλογή να μεταφέρω την μόνιμη κατοικία μου στην Εύβοια (Ν. Αρτάκη) παρόλο που συνεχίζω να εργάζομαι στην Αθήνα.
    Ακολούθησε η αγορά ενός επανιέλ (5 μηνών σήμερα) από γέννα γνωστού μου οπότε …έχω "τρεξίματα".

    Καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους!

    Καλωσόρισες κ. Χρήστο στον μαγικό κόσμο του Άρτεμις , να είσαι πάντα καλα υγιείς και καλα κυνήγια αγαπητέ , και καφεδάκι προσφέρουμε από τις ιστοσελίδες του Άρτεμις στο καφενείο των κυνηγών . :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #288089

    Ευχαριστώ και πάλι.
    Όσο για το καφεδάκι έχω μια ερώτηση: Σερβίρεται πριν ή μετά από την προβατίνα??? :lol: :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #206771

    ..

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 436 έως 442 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων