Δύο λόγια για το άθλημα

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 46 έως 50 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #35167


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 03 Mάρτιος 2004


    Η Σκοπευτικη Ομοσπονδια Ελλαδος εχει ορισει ως ανωτατο οριο χρεωσης για μια πουλα (γυρο των 25 πιατων) τα 4 ευρω. Δυστυχως καποια σκοπευτηρια εξαντλουν αυτο το περιθωριο και το χρεωνουν ακριβως τοσο. Ο μεσος ορος ομως ειναι 3-3,5 ευρω. Για τα μελη των σωματειων ισχυουν πολυ χαμηλοτερες τιμες οταν προπονουνται στο σκοπευτηριο του σωματειου τους.


    [/indent]

    Δηλαδή στην Μαλακάσα που πάμε εξαντλεί το ανώτατο όριο.

    Θέλω να ρωτήσω όμως η τιμή στο “ντάμπλ τράπ” είνια η ίδια ή είναι “νταμπλ” όπως και στα φυσίγγια ??

    Εκεί να δείς πονοκέφαλο


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35172

    Από την αρχή είχα πει ότι για να ξεκινήσετε δεν χρειάζεστε τίποτα, εκτός ίσως από ένα ζευγάρι ακουστικά. Και ο alex τα ίδια κόλπα μου έκανε, τον κυνηγούσα στο σκοπευτήριο με ένα ζευγάρι ακουστικά, λες κι ημουν η μαμά του, αλλά αυτός το έπαιζε άνετος. Μετά μου παραπονιόταν ότι βούιζαν τα αυτιά του 2 μέρες.

    Η πούλα στο double trap χρεώνεται διπλή, για την ακρίβεια αγοράζεις 2 χαρτάκια για να ρίξεις.

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #36079

    ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΣΤΟ SITE.

    • ΠΑΝΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΓΝΩΣΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΣΚΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ.

    ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΗ ΓΝΩΣΗ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΥΡΙΣΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΡΟΘΗΜΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΥΤΗ.

    ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ. ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ….

    ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36081

    Φιλε RALF καλη η θεωρια αλλα η πραξη ειναι δυσκολη!!!!

    Για αυτο λοιπον σε περιμενουμε στην παρεα μας να ερθεις στο σκοπευτηριο οποτε εσυ θελησεις να μοιραστουμε τις αποριες και τα ερωτηματα σου!!!

     

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #36229


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από DUCKHUNTER στίς 17 Aπρίλιος 2004


    Φιλε RALF καλη η θεωρια αλλα η πραξη ειναι δυσκολη!!!!

    Για αυτο λοιπον σε περιμενουμε στην παρεα μας να ερθεις στο σκοπευτηριο οποτε εσυ θελησεις να μοιραστουμε τις αποριες και τα ερωτηματα σου!!!

     

    Γιωργος


    [/indent]

    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΞΥΠΝΗ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ…..ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.   ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ FORUM ΟΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΟΤΙ Η ΘΕΩΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ.

    ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΓΟΥΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ  ΝΑ ΕΠΩΜΙΣΩ,ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ. ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ?

     

     

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 46 έως 50 (από 50 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Το θέμα ‘Δύο λόγια για το άθλημα’ δεν δέχεται νέες απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων