Ερωτήσεις για τον Πρόεδρο της ΚΣΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 128 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #361990

    Δυστυχως περασαν οι Ευρωεκλογες,ξαναρχισε το κυνηγι,ηρθαν αλλες εκλογες παλι και δεν εχουμε ακουσει τιποτα για το ποτε θα απαντηθουν τοσα καυτα ερωτηματα που περιμενουν μια απαντηση!!!!!!!!!Ποτε θα γινει?Μαλλον του χρονου στην Κυνηγετικη εκθεση!!! :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    267
    armsnick στις #361992

    Δυστυχως περασαν οι Ευρωεκλογες,ξαναρχισε το κυνηγι,ηρθαν αλλες εκλογες παλι και δεν εχουμε ακουσει τιποτα για το ποτε θα απαντηθουν τοσα καυτα ερωτηματα που περιμενουν μια απαντηση!!!!!!!!!Ποτε θα γινει?Μαλλον του χρονου στην Κυνηγετικη εκθεση!!! :D

    Αισιόδοξο σε βρίσκω συνάδελφε. Για 31 Φεβρουαρίου το κόβω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    saket στις #361993

    Συγγνώμη βρε παιδιά αλλά η αφέλειά σας δεν έχει όρια…. :D
    Ακόμη περιμένετε απαντήσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #362031

    ΕΓΩ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΓΙΑ DEBATE. ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ.
    :D :D :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #124542

    Πιστευω οτι θα ηταν καλό για το κυνηγι στην χωρα μας να γινει αυτη η συναντηση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #124558

    Αν υποθεσουμε οτι ο Πρωθυπουργος της Δευτερας δεχοταν να απαντησει σε ερωτησεις του λαου……..αυτο θα ηταν καλο για την χωρα;;;;;; ή ανουσιο;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    270
    DimitrisC στις #132390

    Μετά από τις πρόσφατες εξελίξεις, κρίνεται σκόπιμο τελικά να γίνει άμεσα η συνέντευξη του προέδρου της Κ.Σ.Ε. από τους εκπροσώπους των ηλεκτρονικών μέσων ενημέρωσης την οποία θα οργανώσει ο Ωρίωνας.

    Θα σας παρακαλέσω λοιπόν να προσθέσετε τις όποιες νέες ερωτήσεις που έχετε και είμαι σίγουρος πως θα είναι επίκαιρες για να συγκεντρωθούν και ο εκπρόσωπος της ιστοσελίδας να τις μεταφέρει στον πρόεδρο.

    Σκοπός μας είναι η συνέντευξη να μαγνητοσκοπηθεί και να προβληθεί στο διαδίκτυο.

    Ας μην χάνουμε χρόνο λοιπόν.

    Δημήτρης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jortak στις #132397

    Μπράβο στον Ωρίωνα για την πρωτοβουλία.

    Στην πρόσφατη έκτακτη ΓΣ της ΚΟΜΑΘ μοιράστηκε ένα έντυπο, με στόχους και προτάσεις της ΚΣΕ.
    Δεν είδα πουθενά σαν στόχο ή πρόταση, την πάγια νομοθετική ρύθμιση του κυνηγίου, κάτι που θα μας γλίτωνε τουλάχιστον από τις επαναλαμβανόμενες δικαστικές περιπέτειες, για να μην αναφερθώ στον καλύτερο προγραμματισμό (διοικητικό και οικονομικό) και στη λιγότερη γραφειοκρατία και ταλαιπωρία για όλους όσους εμπλέκονται (Δασαρχεία, Ομοσπονδίες, ΚΣ, κυνηγοί).

    1. Υπάρχει έστω και σαν σκέψη κάτι τέτοιο στην ΚΣΕ;
    2. Έχει γίνει παλιότερα έστω και έμμεσα ή παρασκηνιακά, κάποια απόπειρα να επιτευχθεί;
    3. Ποιό ήταν το απότέλεσμα και ποιοί το εμπόδισαν ή ήταν αντίθετοι μ' αυτό;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    716
    KERMEN στις #372177

    [color=”#0000FF”]Μετά από τις πρόσφατες εξελίξεις, κρίνεται σκόπιμο τελικά να γίνει άμεσα η συνέντευξη του προέδρου της Κ.Σ.Ε. από τους εκπροσώπους των ηλεκτρονικών μέσων ενημέρωσης την οποία θα οργανώσει ο Ωρίωνας.
    Θα σας παρακαλέσω λοιπόν να προσθέσετε τις όποιες νέες ερωτήσεις που έχετε και είμαι σίγουρος πως θα είναι επίκαιρες για να συγκεντρωθούν και ο εκπρόσωπος της ιστοσελίδας να τις μεταφέρει στον πρόεδρο.
    Σκοπός μας είναι η συνέντευξη να μαγνητοσκοπηθεί και να προβληθεί στο διαδίκτυο.
    Ας μην χάνουμε χρόνο λοιπόν.

    Δημήτρης[/color]

    ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ
    ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ….
    ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ….
    ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ…..
    ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ??????

    ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ & ΜΟΝΟ……

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ???????? ΥΠΑΡΧΗ Κ.Σ.Ε ??????

    ΥΓ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #372184

    ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ
    ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ….
    ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ….
    ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ…..
    ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ??????

    ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ & ΜΟΝΟ……

    [size=4]ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ???????? ΥΠΑΡΧΗ Κ.Σ.Ε ??????[/size]

    ΥΓ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ.

    απο οτι βλεπω φιλε μου στην εκπομπη που μιλαει ο προεδρος μαλλον στην ερωτηση σου δεν θα βρεις απαντηση!αυτα που λεει μαλλον τα λααει για να τα λεει και κρατησα και κατι που με πειραξε!λεει στην ελλαδα ο καθε ελευθερος πολιτης μπορει να κανει προσφυγη για οτι τον πειραζει εχουμε δημοκρατια λεει ο κυριος προεδρος και σωστα!ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΡΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΑΝ ΚΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΡΗΝΑΤΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ?ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΗΧΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #132745

    Μπορώ να κάνω και γω μια ερώτηση στον Προεδρο της ΚΣΕ;

    Γιατί δεν παραιτείται, αφού δυσκολευεται τόσο να καλέσει τον κυνηγετικό κόσμο σε συλλαλητηριο;

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #372775

    Αγαπητοί συνάδελφοι,

    ο κ.Παπαδόδημας θα επέστρεφε από ταξίδι στο εξωτερικό το Σάββατο 4/4. Ετσι προγραμματίσαμε για την Κυριακή την εκδήλωσή μας. Δυστυχώς, κάποιοι αστάθμητοι παράγοντες καθυστέρησαν για μια μέρα την επιστροφή του και έτσι δεν θα μπορέσει να είναι την Κυριακή στη Diana.

    Θα μπορούσε άνετα να στείλει κάποιο άλλο στέλεχος της ΚΣΕ για να απαντήσει στις ερωτήσεις μας. Ομως, ο ίδιος θεωρεί πολύ σημαντική αυτή την επαφή με το Διαδίκτυο και εξέφρασε την επιθυμία να αναβληθεί για λίγες μέρες η σχετική εκδήλωση ώστε να είναι ο ίδιος παρών και να απαντήσει στις ερωτήσεις μας.

    Είμαστε σε επαφή με την ΚΣΕ για τον ορισμό μιας ημερομηνίας, όσο το δυνατό συντομότερα, για να πραγματοποιηθεί η συνάντηση του Προέδρου με τους κυνηγούς του Διαδικτύου.

    Συνεχίστε λοιπόν να στέλνετε τις ερωτήσεις σας και σύντομα θα μάθετε τον χρόνο και τον τόπο της συνάντησης-συνέντευξης.

    Για τον Ωρίωνα,
    με εκτίμηση,
    Ν.Παπαϊωάννου
    (γραμματέας)

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    ΔΙΑΒΣΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

    Α)ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
    Β)ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΜΗΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ???

    ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

    -ΠΡΟΕΔΡΕ

    ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ YURI.GR ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΖΕΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΧΑΣΕ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ

    ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ???

    ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #372776

    [b]ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    ΔΙΑΒΣΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

    Α)ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
    Β)ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΜΗΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ???

    ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

    -ΠΡΟΕΔΡΕ

    ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ YURI.GR ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΖΕΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΧΑΣΕ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ

    ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ???

    ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ

    Ειναι μια παρα πολυ καλη ερωτηση!!!!! :P :D :)

    Πολλοι θεωρησαν οτι το τοπικ υποτιμα την νοημοσυνη μας , και ξεπερνα καθε λογικη.
    Ενας απο αυτους ημουν και εγω τοτε.
    Αλλα <φρεναρια> λιγο στην σκεψη: Δεν μπορει , για να το ποσταρει το ιδιο το Αρτεμις , ας μην γινομαι ενας καχυποπτος ηλιθιος!!!!!!!! :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #372780

    [color="#FF0000"][/color][size="6"][/size]

    Ειναι μια παρα πολυ καλη ερωτηση!!!!! :P :D :)

    Πολλοι θεωρησαν οτι το τοπικ υποτιμα την νοημοσυνη μας , και ξεπερνα καθε λογικη.
    Ενας απο αυτους ημουν και εγω τοτε.
    Αλλα <φρεναρια> λιγο στην σκεψη: Δεν μπορει , για να το ποσταρει το ιδιο το Αρτεμις , ας μην γινομαι ενας καχυποπτος ηλιθιος!!!!!!!! :(

    Σε αυτή όχι μόνο θα σου απαντήσει αλλά ξέρει και να σου απαντήσει… άντε ρε πρόεδρε τι θα γίνει και εμείς έχουμε οικολογική συνείδηση (απλώς έχουμε άλλη άποψη για το τι είναι οικολογία) αλλά όχι και έτσι…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #373165

    Αγαπητοί συνάδελφοι,

    ο κ.Παπαδόδημας θα επέστρεφε από ταξίδι στο εξωτερικό το Σάββατο 4/4. Ετσι προγραμματίσαμε για την Κυριακή την εκδήλωσή μας. Δυστυχώς, κάποιοι αστάθμητοι παράγοντες καθυστέρησαν για μια μέρα την επιστροφή του και έτσι δεν θα μπορέσει να είναι την Κυριακή στη Diana.

    Θα μπορούσε άνετα να στείλει κάποιο άλλο στέλεχος της ΚΣΕ για να απαντήσει στις ερωτήσεις μας. Ομως, ο ίδιος θεωρεί πολύ σημαντική αυτή την επαφή με το Διαδίκτυο και εξέφρασε την επιθυμία να αναβληθεί για λίγες μέρες η σχετική εκδήλωση ώστε να είναι ο ίδιος παρών και να απαντήσει στις ερωτήσεις μας.

    Είμαστε σε επαφή με την ΚΣΕ για τον ορισμό μιας ημερομηνίας, όσο το δυνατό συντομότερα, για να πραγματοποιηθεί η συνάντηση του Προέδρου με τους κυνηγούς του Διαδικτύου.

    Συνεχίστε λοιπόν να στέλνετε τις ερωτήσεις σας και σύντομα θα μάθετε τον χρόνο και τον τόπο της συνάντησης-συνέντευξης.

    Για τον Ωρίωνα,
    με εκτίμηση,
    Ν.Παπαϊωάννου
    (γραμματέας)

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    ΔΙΑΒΣΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

    Α)ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
    Β)ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΜΗΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ???

    ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

    -ΠΡΟΕΔΡΕ

    ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ YURI.GR ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΖΕΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΕΧΑΣΕ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ

    ΠΟΙΑ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ???

    ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 128 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων