Αγορα Jacket απο Αμερικη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 195 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375354

    Κανενα νεο φιλε μου?

    Τίποτα και σήμερα δυστηχώς… δεν πέρασα από εκεί διότι είχα δουλεία αλλά πήρα τηλέφωνο… δεν μπορείς να φανταστείς τι καντ@λια άκουσαν… οι παλιοτεμπέληδες…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375799

    Τίποτα και σήμερα δυστηχώς… δεν πέρασα από εκεί διότι είχα δουλεία αλλά πήρα τηλέφωνο… δεν μπορείς να φανταστείς τι καντ@λια άκουσαν… οι παλιοτεμπέληδες…

    Ρε παιδία είμαι πολύ καντέμης… το έφερα από εδώ το έφερα από εκεί, δεν πήγα και στα μαθήματα την τελευταία εβδομάδα και έκανα περίπου 3 εβδομάδες διακοπές χριστουγέννων, περίμενα το δέμα περίμενα, ε λοιπόν το δέμα ήρθε σήμερα που έφυγα και τώρα ούτε ΣΚ δεν μπορώ να κατέβω…

    Εκεί που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #375819

    Ρε παιδία είμαι πολύ καντέμης… το έφερα από εδώ το έφερα από εκεί, δεν πήγα και στα μαθήματα την τελευταία εβδομάδα και έκανα περίπου 3 εβδομάδες διακοπές χριστουγέννων, περίμενα το δέμα περίμενα, ε λοιπόν το δέμα ήρθε σήμερα που έφυγα και τώρα ούτε ΣΚ δεν μπορώ να κατέβω…

    Εκεί που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι…

    Χαχαχαχαχα!!!
    Αντε ρε Κωστα επιτελους!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #375822

    Ρε παιδία είμαι πολύ καντέμης… το έφερα από εδώ το έφερα από εκεί, δεν πήγα και στα μαθήματα την τελευταία εβδομάδα και έκανα περίπου 3 εβδομάδες διακοπές χριστουγέννων, περίμενα το δέμα περίμενα, ε λοιπόν το δέμα ήρθε σήμερα που έφυγα και τώρα ούτε ΣΚ δεν μπορώ να κατέβω…

    Εκεί που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι…

    Ποση ηταν η αξια του δεματος και ποσα τα κερατιατικα στα ΕΛΤΑ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375851

    Ποση ηταν η αξια του δεματος και ποσα τα κερατιατικα στα ΕΛΤΑ?

    Η αξία του δέματος ήταν 160$ μείον 20 λόγω προσφοράς, πλήρωσα δηλαδή 140 αλλά δεν ξέρω τι ποσό έχει γράψει ο cabelas από έξω, το δέμα δεν το έχω πάρει ακόμα θα το πάρει κάποιος για μένα αύριο και θα σας πω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    347
    woodman στις #375872

    Η αξία του δέματος ήταν 160$ μείον 20 λόγω προσφοράς, πλήρωσα δηλαδή 140 αλλά δεν ξέρω τι ποσό έχει γράψει ο cabelas από έξω, το δέμα δεν το έχω πάρει ακόμα θα το πάρει κάποιος για μένα αύριο και θα σας πω…

    ΦΙΛΕ ZED, ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ…ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ…..ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7 ΔΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΚΑΝΑΝ 10-15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.
    ΑΛΛΑ …ΠΑΡΗΓΗΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΔΥΟ ΔΕΜΑΤΑ ( ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ Ε ? ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΜΑ ΤΟΥ ΕΘΦΑΣΕ 6-7 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ….ΕΚΑΝΑ LIVE CHAT ΜΕ ΕΝΑ ΠΩΛΗΤΗ ΤΟΥ CABELA'S ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ….ΑΠΟ 4 ΜΕΧΡΙ 12..ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!! ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ…. :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #375884

    ΦΙΛΕ ZED, ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ…ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ…..ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7 ΔΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΚΑΝΑΝ 10-15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.
    ΑΛΛΑ …ΠΑΡΗΓΗΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΔΥΟ ΔΕΜΑΤΑ ( ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ Ε ? ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΜΑ ΤΟΥ ΕΘΦΑΣΕ 6-7 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ….ΕΚΑΝΑ LIVE CHAT ΜΕ ΕΝΑ ΠΩΛΗΤΗ ΤΟΥ CABELA'S ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ….ΑΠΟ 4 ΜΕΧΡΙ 12..ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!! ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ…. :D

    :D :D :D Τι να του έρθει από μέρα σε μέρα, αφού του ήρθε :lol: ;) B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375899

    ΦΙΛΕ ZED, ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ…ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ…..ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7 ΔΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΚΑΝΑΝ 10-15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.
    ΑΛΛΑ …ΠΑΡΗΓΗΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΔΥΟ ΔΕΜΑΤΑ ( ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ Ε ? ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΜΑ ΤΟΥ ΕΘΦΑΣΕ 6-7 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ….ΕΚΑΝΑ LIVE CHAT ΜΕ ΕΝΑ ΠΩΛΗΤΗ ΤΟΥ CABELA'S ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ….ΑΠΟ 4 ΜΕΧΡΙ 12..ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!! ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ…. :lol:

    Όχι ήρθε το δέμα σήμερα απλώς δεν πέρασα να το πάρω από το ταχυδρομείο. Έκανε περίπου 5 εβδομάδες τώρα γιατί άργησε τόσο δεν ξέρω τι να πω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    Φυσιολατρης στις #135289

    Παιδια ας γραψει καποιος πως γινεται η παραγγελία?
    Μιλας τηλεφωνικά με καποιον υπαλληλο? ή κατι άλλο?
    Εχω ξεχωρισει τα πραγματα που θελω αλλά δεν ξέρω πως να τα παραγγειλω.
    Αν και ειμαι σε διλημα για ορισμενα καλοκαιρινα μπλουζακια γιατι δεν γνωριζουμε
    την επομενη εναρξη. Αν ειναι ν`αρχισει το κυνηγι τέλη Σεπτεμβριου μου ειναι αχρηστα.
    Μας εχουν τρελλανει οι………….. να μη τους χαρακτηρισω.

    Γραψτε αναλυτικα τον τροπο παραγγελιας σας παρακαλω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #135290

    Διαβαζεις το topic και σου λυνονται οι αποριες.

    http://www.e-artemis.gr/forum/index.php?showtopic=2848%5B/url">

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #375924

    Παιδια ας γραψει καποιος πως γινεται η παραγγελία?
    Μιλας τηλεφωνικά με καποιον υπαλληλο? ή κατι άλλο?
    Εχω ξεχωρισει τα πραγματα που θελω αλλά δεν ξέρω πως να τα παραγγειλω.
    Αν και ειμαι σε διλημα για ορισμενα καλοκαιρινα μπλουζακια γιατι δεν γνωριζουμε
    την επομενη εναρξη. Αν ειναι ν`αρχισει το κυνηγι τέλη Σεπτεμβριου μου ειναι αχρηστα.
    Μας εχουν τρελλανει οι………….. να μη τους χαρακτηρισω.

    Γραψτε αναλυτικα τον τροπο παραγγελιας σας παρακαλω.

    <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #135339

    Λοιπόν το δέμα το πήρε η μητέρα μου σήμερα και μου έδωσε το tracking number Που προφανώς και είχε επάνω το δέμα… από ότι φαίνεται στο ιστορικό το δέμα έφτασε στο αεροδρόμιο ελευθέριος βενιζέλος στις 8-1-2010, πιο συγκεκριμένα αναφέρει ΚΔ αεροδρομίου, στην Κόρινθο έφτασε στις 11/1, έδωσε μονάχα τρία € στο ταχυδρομείο…

    Μάλλον ήμουν από τους άτυχους όσον αφορά την καθυστέρηση, αλλά δεν με πειράζει είναι τέτοιες οι τιμές που δεν έχω πρόβλημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #376092

    Καλως τα δεχτηκες…. <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #376481

    Καλως τα δεχτηκες…. <_<

    Ευχαριστώ φίλε…

    Λοιπόν πριν από λίγο έφτασα στο πατρικό μου και μόλις είδα την παραγγελία. Τα πράγματα είναι ααα ποιότητας, εργονομικά έξυπνα και φαίνονται πολύ ανθεκτικά. Επίσης, έχει προσεχτεί αρκετά η λεπτομέρεια…

    Συνολικά πήρα 8 πράγματα (2 ήταν ιδιαίτερα έθραφστα) όλα έφτασαν μια χαρά…

    Συμπέρασμα: cabela απέκτησες ακόμα ένα φανατικό πελάτη

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #376494

    Ευχαριστώ φίλε…

    Λοιπόν πριν από λίγο έφτασα στο πατρικό μου και μόλις είδα την παραγγελία. Τα πράγματα είναι ααα ποιότητας, εργονομικά έξυπνα και φαίνονται πολύ ανθεκτικά. Επίσης, έχει προσεχτεί αρκετά η λεπτομέρεια…

    Συνολικά πήρα 8 πράγματα (2 ήταν ιδιαίτερα έθραφστα) όλα έφτασαν μια χαρά…

    Συμπέρασμα: cabela απέκτησες ακόμα ένα φανατικό πελάτη

    Αφού σου είχαμε πει, δεν παίζονται οι άνθρωποι. Έχω σταμπάρει τελευταία κάτι πολύ καλές τιμές σε κάτι ολόμαλλα πουλόβερ και κάτι φοβερά πουκάμισα που κάνουν όχι μόνο για κυνήγι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 195 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων