Αγορα Jacket απο Αμερικη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 195 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #374900

    Καποια πράγματα μπορείς να βρεις εδω :
    http://www.cabelas.com/cabelas/en/template…entId=cat470076

    και κάποια άλλα εδώ :

    http://www.cabelas.com/cabelas/en/template…rentId=cat21082

    Ούτε και σήμερα έλαβα κάτι, μάλλον είμαι καντέμης… μήπως ο επίτιμος αγοράζει και αυτός από cabela…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #374902

    Ούτε και σήμερα έλαβα κάτι, μάλλον είμαι καντέμης… μήπως ο επίτιμος αγοράζει και αυτός από cabela…

    ο επίτημος αγοράζει από εδω: http://www.vampireshop.co.uk/ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #374927

    ο επίτημος αγοράζει από εδω: [url=”http://www.vampireshop.co.uk/”]http://www.vampireshop.co.uk/[/url] :lol:

    Ε τότε θα χρησιμοποιει σαν μεταφορική εταιρεία USPS.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #134649

    Εχω ηδη αγορασει τρια μπιμπερ, ενα τζακετ και περιμενω και ακομα ενα δεμα. Απολυτα αξιοπιστο σαιτ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375046

    Εχω ηδη αγορασει τρια μπιμπερ, ενα τζακετ και περιμενω και ακομα ενα δεμα. Απολυτα αξιοπιστο σαιτ….

    Προφανώς και είναι πολύ αξιόπιστο site. Εγώ δεν τα εχω με τον Cabela από εκεί έφυγε αμέσως το δέμα. Με τα ελληνικά ταχυδρομεία τα έχω που δεν λειτουργεί τίποτα… Μα τίποτα…

    Παρεπιπτόντως, τίποτα και σήμερα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #134671

    Εχεις δικιο να εκνευριζεσαι φιλε μου, το τζακετ το παρελαβα χθες, στο ταχυδρομειο ομως εφθασε στις 29/12. Εκαναν 4 εργασιμες (3,5 για την ακριβεια) να μου στειλουν την ειδοποιηση. Απο την Αμερικη εφυγε στις 18/12.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #134672

    Επισης ολα τα δεματα πρωτα τα στελνουν Αθηνα και μετα στις υπολοιπες πολεις….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375059

    Εχεις δικιο να εκνευριζεσαι φιλε μου, το τζακετ το παρελαβα χθες, στο ταχυδρομειο ομως εφθασε στις 29/12. Εκαναν 4 εργασιμες (3,5 για την ακριβεια) να μου στειλουν την ειδοποιηση. Απο την Αμερικη εφυγε στις 18/12.

    Εμένα έχει φύγει στις 04/12 πριν 32 μέρες και δεν ξέρω τι να κάνω… σκέφτομαι να πάω αύριο και να τους βρίσω όλους εκεί πέρα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #134674

    Οτι και να πεις εχεις δικιο, ειναι πολυ σπαστικη η αναμονη και οι 32 μερες ειναι πολλες….

    Υπομονη, πιστευω οτι θα το λαβεις μεχρι το τελος της εβδομαδος….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375063

    Οτι και να πεις εχεις δικιο, ειναι πολυ σπαστικη η αναμονη και οι 32 μερες ειναι πολλες….

    Υπομονη, πιστευω οτι θα το λαβεις μεχρι το τελος της εβδομαδος….

    Το καλό που τους θέλω διότι θα τους πάρει και θα τους σηκώσει τους παλιοτεμπέληδες… Πρσαγματικά είναι να μην μπλέξεις με τα ελληνικά ταχυδρομεία…

    Όχι τίποτα άλλο δεν δουλέυουν που δεν δουλέυουν είναι και αγενέστατοι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    HOGDOG στις #375064

    Εμένα έχει φύγει στις 04/12 πριν 32 μέρες και δεν ξέρω τι να κάνω… σκέφτομαι να πάω αύριο και να τους βρίσω όλους εκεί πέρα…

    δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα πριν 3 χρονια εχασα ενα δεμα αξιας 475 δολλαριων με τον ιδιο τροπο,οχι απο τον cabela,αλλα αυτο δεν εχει σημασια.το ποιο σημαντικο ειναι να εχεις τοn truck number.αυτη ειναι και η αποδειξη της αποστολης του δεματος που μπορεις να εχεις και με αυτη μονο μπορεις να ψαξεις στα ΕΛΤΑ εφοσον βεβαια σου δειξει απο την usps οτι το δεμα κατευθασε στην ελλαδα.και εγω δεν ειχα το truck number τοτε και δεν εβγαλα ακρη ουτε με τα ΕΛΤΑ αλλα ουτε και με το μαγαζι που μου τα εστειλε.απο τοτε μονο πληρωμη με pay pal οποτε και να χαθει το δεμα ζηταω τα λεφτα μου πισω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375071

    δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα πριν 3 χρονια εχασα ενα δεμα αξιας 475 δολλαριων με τον ιδιο τροπο,οχι απο τον cabela,αλλα αυτο δεν εχει σημασια.το ποιο σημαντικο ειναι να εχεις τοn truck number.αυτη ειναι και η αποδειξη της αποστολης του δεματος που μπορεις να εχεις και με αυτη μονο μπορεις να ψαξεις στα ΕΛΤΑ εφοσον βεβαια σου δειξει απο την usps οτι το δεμα κατευθασε στην ελλαδα.και εγω δεν ειχα το truck number τοτε και δεν εβγαλα ακρη ουτε με τα ΕΛΤΑ αλλα ουτε και με το μαγαζι που μου τα εστειλε.απο τοτε μονο πληρωμη με pay pal οποτε και να χαθει το δεμα ζηταω τα λεφτα μου πισω.

    Ο Cabelas νομίζω πως έχει ασφαλισμένο το δέμα αν δεν κάνω λάθος… Truck number ζήτησα αλλά δεν υπάρχει όταν στένλει το δέμα σαν απλό… Τι να πω πάντως στον cabela τους ξέχ@σα επειδή δεν έχουν αριθμό αποστολής… Σημαντικό μειονέκτημα για αυτούς…

    Τι άλλο να κάνω περιμένω… μέχρι αύριο… γιατί θα γίνει χαμός αύριο στο ταχυδρομείο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #375080

    Ο Cabelas νομίζω πως έχει ασφαλισμένο το δέμα αν δεν κάνω λάθος… Truck number ζήτησα αλλά δεν υπάρχει όταν στένλει το δέμα σαν απλό… Τι να πω πάντως στον cabela τους ξέχ@σα επειδή δεν έχουν αριθμό αποστολής… Σημαντικό μειονέκτημα για αυτούς…

    Τι άλλο να κάνω περιμένω… μέχρι αύριο… γιατί θα γίνει χαμός αύριο στο ταχυδρομείο…

    Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα, αυριο ειναι αργια, περιμενε μεχρι το τελος της εβδομαδος. Αισιο τελος να εχεις….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375086

    Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα, αυριο ειναι αργια, περιμενε μεχρι το τελος της εβδομαδος. Αισιο τελος να εχεις….

    Κανονικά αργία θα πρέπει να είναι γι αυτούς που δουλεύουν όχι για αυτούς τους παλιοτεμπέληδες τους κοπρίτ@ς…

    Να προσέξουν μην πάθουν καμία υπερκόπωση…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Takis Valkanas στις #134857

    Κανενα νεο φιλε μου?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 195 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων