Πως προκύπτει η οικολογία?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 271 έως 285 (από 288 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #135186

    τι εγινε Διονυση?

    ξενες γλωσσες μαθαινεις?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #375771

    τι εγινε Διονυση?

    ξενες γλωσσες μαθαινεις?

    Ατύχημα ήταν, ήθελα να μεταφέρω κάτι από το youtube. Φίλε Μάνο καλά έκανες και έκραξες τα φιλοσκοπιανά φασιστάκια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #375773

    Παναγιωτη μεχρι και η γυναικα μου το αρεσε????????????????????

    σε καλο δρομο ειμαι!!!!
    αυριο πρωϊ-πρωϊ τον Παπαδακη τον αντιπροσωπο θα παρω τηλ για να ρωτησω τα υπολοιπα

    αλλωστε για τα Χριστουγεννα δεν εκανα δωρο στον ευατο μου!!!!!!!!!

    Ευχομαι να βρεις την ακρη κ να το αποκτησεις μια κ σ αρεσει τοσο πολυ.
    Αυριο με το καλο θα ανατρεξω στα αρχεια μου να σου δειξω κατι πολυ εξαιρετικο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #135194

    Φιλε Μανο,
    Για σενα και ολα τα παιδια του Αρτεμις , θαυμαστε !!!! http://www.hoferwaffen.com
    Μπορει να ειμαι σε λαθος topic, αλλα απ εδω ξεκινησε η κουβεντα …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    739
    accuracy lover στις #135195

    Αμάν ! Τι φωτιές μας άναψες βραδιάτικα φίλε PORTO13 ; Όπως έλεγε κι ο Βέγγος στον "Παπατρέχα" : "…φωτιά που μ' άναψες πυροσβέστη!" Η μουσική υπόκρουση του site είναι ότι πρέπει για χαλάρωση και ονειροπόληση (γιατί δύσκολα θα τα δούμε στα χεράκια μας αυτά τα μικρά αριστουργήματα/κομψοτεχνήματα της οπλουργικής)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #375806

    Αμάν ! Τι φωτιές μας άναψες βραδιάτικα φίλε PORTO13 ; Όπως έλεγε κι ο Βέγγος στον "Παπατρέχα" : "…φωτιά που μ' άναψες πυροσβέστη!" Η μουσική υπόκρουση του site είναι ότι πρέπει για χαλάρωση και ονειροπόληση (γιατί δύσκολα θα τα δούμε στα χεράκια μας αυτά τα μικρά αριστουργήματα/κομψοτεχνήματα της οπλουργικής)

    Εγώ αν είχα ένα τέτοιο κομψοτέχνημα δεν θα τολμούσα να το κρατήσω, θα το έβαζα σε βιτρίνα στην είσοδο του σπιτιού να το βλέπω κάθε φορά που μπαινοβγαίνω!!

    ΥΓ. Βγήκαμε oftopic :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #135208

    Με το παραπάνω όπλο πας με μόνο ένα φυσίγγι για κυνήγι… αν του κάνεις καμία γρατζουνία να αυτοκτονήσεις…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #375807

    Δεν ηθελα να ασχοληθω με το θεμα αλλα δεν αντεξα αλλο.

    Καταρχην στερημενο κοριτσακι , που δεν ξερεις που να βγαλεις τα αποθημενα σου μαθέ ότι κάποιοι εδώ έχουν την ηλικία του μπαμπά σου και θα άξιζαν αν μη τι άλλο κάποιο σεβασμό .
    Αλλά πότε η φάρα σας έδειξε σεβασμό στην ανθρώπινη ύπαρξη?
    Όταν στον πόλεμο του περσικού σκοτώνονταν το ένα παιδάκι μετά το άλλο ? Αλλά ξέχασα εσείς σκίζατε τα ρούχα σας για κάποιο κορμοράνο που κολυμπούσε μέσα σε μια πετρεοκιλιδα!!
    Όταν για την απελευθέρωση της μαρτυρικής Κύπρου πέθαναν τόσοι Έλληνες αλλά ο περίφημος αρχηγός σας μετά την Μακεδονία θέλει να δώσει και την Κύπρο στους Τούρκους !!
    Ευτυχώς όμως δείχνετε σεβασμό στη φύση , αλώστε οι οικολογικές βίλες που ξεφύτρωσαν μέσα στα δάση και στις καμένες εκτάσεις το αποδεικνύουν !!
    ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΤΟΙΚΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ???
    Επίσης παλεύατε για οικολογική τουριστική ανάπτυξη της πατρίδας μας φτιάχνοντας σαλέ , δασικά χωριά και παράγκες ενημέρωσης σε μέρη που κάποτε ήταν χώροι διαβίωσης αγρίων πτηνών και ζωών περιμένοντας πως θα καθίσουν εκεί να σας κάνουν τα μοντέλα του φωτογραφικού φακού .
    Ξέρεις πόσους φυσιολάτρες οικολόγους έχω δει στα ορειβατικά καταφύγια του Ολύμπου να πλακώνονται στις μπριζόλες και τα τσίπουρα περιμένοντας να φανεί Κανά σκιουράκι να το βγάλουν φωτογραφία ?
    Αλλά που να καταλάβεις εσύ από αυτά?
    Έτσι το καλύτερο που είναι να κανείς είναι να μας αδειάσεις την γωνιά γιατί εμείς εδώ δεν είμαστε τέτοιοι οικολόγοι και δεν θέλουμε να είμαστε.
    ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΧΟΡΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ .
    ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΧΡΕΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΧΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.

    NIKOΣ

    Νίκο, ηρέμησε :lol:

    Αυτοί δεν είναι οικολόγοι, το είπανε ξεκάθαρα, είναι χορτοφάγοι (άλλο σαλτανάτι κι αυτό!), δηλαδή τρέφονται μόνο με χορταρικά και καθόλου με ζωικά προϊόντα. Όλοι οι χορτοφάγοι της Ελλάδας με πρώτο και καλύτερο τον δικηγόρο Αγγελέτο έχουν ξεκινήσει καμπάνια εναντίον του κυνηγιού. Γιατί κάνουν καμπάνια εναντίον του κυνηγιού;; Έλα ντε!!! Το λογικό θα ήταν να πάρουν με την σειρά τα σχολεία και τα γυμναστήρια και να τους πούνε τα επιχειρήματά τους για να γίνουν περισσότεροι αλλά αυτοί επιλέξανε τον "πόλεμο" με άλλες κοινωνικές ομάδες, γούστο τους. Τώρα γιατί δεν κάνουν καμπάνια εναντίον των κρεοπόληδων δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμη αλλά που θα πάει, θα βρεθεί κάποιος τολμηρός να μου το εξηγήσει….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #375809

    Νίκο, ηρέμησε :lol:

    Αυτοί δεν είναι οικολόγοι, το είπανε ξεκάθαρα, είναι χορτοφάγοι (άλλο σαλτανάτι κι αυτό!), δηλαδή τρέφονται μόνο με χορταρικά και καθόλου με ζωικά προϊόντα. Όλοι οι χορτοφάγοι της Ελλάδας με πρώτο και καλύτερο τον δικηγόρο Αγγελέτο έχουν ξεκινήσει καμπάνια εναντίον του κυνηγιού. Γιατί κάνουν καμπάνια εναντίον του κυνηγιού;; Έλα ντε!!! Το λογικό θα ήταν να πάρουν με την σειρά τα σχολεία και τα γυμναστήρια και να τους πούνε τα επιχειρήματά τους για να γίνουν περισσότεροι αλλά αυτοί επιλέξανε τον "πόλεμο" με άλλες κοινωνικές ομάδες, γούστο τους. Τώρα γιατί δεν κάνουν καμπάνια εναντίον των κρεοπόληδων δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμη αλλά που θα πάει, θα βρεθεί κάποιος τολμηρός να μου το εξηγήσει….

    Γιατί αν τα βάλλουν με τους κρεοπώληδες θα πέσει ξύλο… του έλληνα το κοψίδι και το αυτοκίνητο μην του κόψεις… απλώς για το κυνήγι δεν γίνεται πολύ ντόρος και έχουν κάτι να ασχολούνται και αυτοί…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #135223

    MARINAKI POSO XRONWN EISAI??

    FOTO IPARXEI?

    NA PAME GIA KANENA KAFEDAKI?

    NA TA POOUME

    XM.

    TI LES

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    340
    JOHNNY36 στις #375825

    Verney-Carron φιλε Μανο !!!!

    Και φυσικα δεν ειναι αυτη η φωτο που εχω τωρα!!!

    ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΠΙΕΣ ,ΟΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ, ΟΙ ΦΑΣΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΒΑΛΑΝ ΚΟΛΙΜΠΡΙ? Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #375828

    ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΠΙΕΣ ,ΟΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ, ΟΙ ΦΑΣΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΒΑΛΑΝ [size=3]ΚΟΛΙΜΠΡΙ[/size]? Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

    Φιλε JOHNNY,
    Μακαρι να μπορουσα να το αγορασω κ ας ειχε επανω κ κουκουβαγιες!!!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    340
    JOHNNY36 στις #375829

    Φιλε JOHNNY,
    Μακαρι να μπορουσα να το αγορασω κ ας ειχε επανω κ κουκουβαγιες!!!! :lol:

    ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ;) ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #135224

    by the way, εδώ στην Αλεξανδρούπολη έχουμε ένα κλειστό γκρουπάκι (15-20 μαντραχαλαίοι) που πηγαίνουμε 1 φορά το μήνα και καταβροχθίζουμε ένα γουρούνι. Εάν δεν χορτάσουμε παίρνουμε και παρελκόμενα (μπιφτέκια, λουκάνικα, πανσέτες κτλ). Στην 10η μάζωξη βγάλαμε και αναπτήρες:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #375831

    by the way, εδώ στην Αλεξανδρούπολη έχουμε ένα κλειστό γκρουπάκι (15-20 μαντραχαλαίοι) που πηγαίνουμε 1 φορά το μήνα και καταβροχθίζουμε ένα γουρούνι. Εάν δεν χορτάσουμε παίρνουμε και παρελκόμενα (μπιφτέκια, λουκάνικα, πανσέτες κτλ). Στην 10η μάζωξη βγάλαμε και αναπτήρες:

    Ωχ , αν το διαβασει καμια ψυχη ( ονοματα δεν λεμε ) θα εχετε προβλημα .
    Το τρωτε και…… Μαρινατο ? η μονο σουβλα??
    Εισαστε κ μακρυα διαφορετικα θα γινομουνα μελος !!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 271 έως 285 (από 288 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων