Η ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #311639

    Αγαπητέ φίλε άνοιξα αυτό τοπικ για κατάθεση ψυχής και όχι για αντιπαραθέσεις.

    Μα και εγώ τα εσωψυχά μου κατέθεσα κάπτεν <_<


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #311614

    Σωτηρη καταλαβαινω πολυ καλα τι λες, αλλα και παλι εγω θα κρατησω μια μικρη επιφυλαξη για ΚΑΠΟΙΑ πραγματα που αφορουν αυτο το "γιατι". καμια φορα νομιζουμε οτι ξερουμε κατι, αλλα δεν ειναι παντα ετσι.
    πες το ενστικτο..πες το οπως θες. εμενα η ολη ιστορια καπου δεν μου κολαει. δεν λεω απαραιτητα οτι μπορει να αποδειχθει οτι ηταν καλυτερα απο οτι νομιζατε…οχι. υπαρχει καιθ η περιπτωση να ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα…ποτε δεν ξερεις. αυτο ακριβως!

    οσο για τον κ.θοδωρο…

    λοιπον παιδια,
    και μονο που τον βλεπετε να το εχει παρει τοσο βαρια, ειναι αγενια να του μιλατε ετσι. και οταν λεω ετσι, δεν ενοω οτι του μιλατε ολοι ασχημα. αλλα οπως και ναχει δεν του μιλησατε και πολυ "γλυκα"…στην τελικη ο ανθρωπος δεν εκανε τιποτα για να ζητησει συγνωμη απο κανεναν μας. μονο απο τον εαυτο του και αυτο ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ…

    δεν καταλαβαινω μερικες φορες εδω μεσα (και στο ειχα πει και περσυ) πως γινεται απο εκει που δεν υπαρχει καν θεμα, ξαφνικα να δημιουργειται θεμα και μαλιστα να ορμαμε ολοι μαζι σε εναν

    εμενα αυτο με ενοχλει

    και δεν μιλαω για τον μανο , αλλα για τον κ.θοδωρο…

    οταν καποιος παιδια ειναι στεναχωρεμενος και αυτο ειναι ειλικρινες συναισθημα, το να του πουμε πχ "ας προσεχες" η κατι παραπλησιο,ουτε καλο του κανουμε, ουτε ευγενικοι φαινομαστε.
    να το εχετε υποψιν οσοι δεν το αντιληφθηκατε…

    οσο για τον μανο,
    δεν τον ξερω και δεν περνω θεση ουτε υπερ ουτε κατα, γιατι στην τελικη εμενα προσωπικα ουτε με βοηθησε ουτε με κοροιδεψε ουτε καλα καλα εχουμε μιλησει, περαν μιας φορας σε ενα τοπικ περσυ και αλλης μιας προχθες σε ενα αλλο.

    απλα, κατι δεν μου κολαει στην ολη φαση. δεν ξερω τι ακριβως

    αυτα φιλε σωτερ. για μενα το θεμα εχει ληξει πριν καν αρχισει…

    τεσπα αφου δεν ξερεις πολλες απο τις παραμετρους του ολου θεματος κακος καθεσαι και ασχολησε με το θεμα .

    εχεις δεν εχεις εσυ ενδιασμους εμας δεν μας απασχολει γιατι ολα αυτα τα χρονια μας εκανε και μας τα ειπε πολλα .

    και αφου δεν εχεις αποψη επι του θεματος μην λες τπτ ρε φιλε

    και σε αυτα που λες για τον κ. Θοδωρο δεν διαφωνω αλλα δεν ειναι και κανενα παιδακι , και κανενας δεν του μιλησε και με κακια .
    οσο για το οτι στεναχωρεθηκε δεν εχειι αδικο το ιδιο επαθα και εγω πριν πολλα χρονια ομως για το ιδιο θεμα .

    μονο που εγω θυμωσα με τον εαυτο μου .

    γιατι μια χρονια πιστευα αυτα που ακουγα τοσο αγαθος ημουν .ευτυχωςς μονο μια χρονια , μετα ………….χα.χαχαχαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #169501

    Παιδιά το θέμα Μάνος μας πίκρανε όλους , άλλους λίγο και άλλους πολύ και δεν βγήκε αντρίκια να μας κάνει μια εξηγήσει δεν πειράζει να κλείσουμε το θέμα εδώ σας παρακαλώ !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311592

    [size=5] [color=”#8B0000″]Παιδιά το θέμα Μάνος μας πίκρανε όλους , άλλους λίγο και άλλους πολύ και δεν βγήκε αντρίκια να μας κάνει μια εξηγήσει δεν πειράζει να κλείσουμε το θέμα εδώ σας παρακαλώ ![/color] [/size]

    Καπετανιο δεν φταις εσυ. Καφετζης εισαι, και ως λογικο στα καφενεια μπαινουν διαφοροι τυποι, και δεν ειναι δυνατον να γνωριζεις τις προθεσεις ολων.
    Ας εχει χαρη το ανηξερο εναπομειναντα ραμολιγιο που κανει την παλαβη,που δεν εχω καλη διαθεση σημερα ως πενθος για προς Ιαπωνικο λαο.
    Διαφορετικα θα ειχαμε και συνεχεια……
    Φανταζομαι ξερεις τι σημαινει ραμολιγιο.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #311584

    Καπετανιο δεν φταις εσυ. Καφετζης εισαι, και ως λογικο στα καφενεια μπαινουν διαφοροι τυποι, και δεν ειναι δυνατον να γνωριζεις τις προθεσεις ολων.
    Ας εχει χαρη το ανηξερο εναπομειναντα ραμολιγιο που κανει την παλαβη,που δεν εχω καλη διαθεση σημερα ως πενθος για προς Ιαπωνικο λαο.
    Διαφορετικα θα ειχαμε και συνεχεια……
    Φανταζομαι ξερεις τι σημαινει ραμολιγιο.

    +10!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311573

    Και προς αποφυγη παρεξηγησεως ΔΕΝ αναφερομαι στον Μανο καπετανιε.
    Αλλα τελος παντως εσυ ως φιλοξενο αφεντικο σερβιρε καφεδακια να βγει και το μεροκαματο.
    Τις δυσκολες δουλειες θα τις αναλαβουν αλλοι <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #311551

    τεσπα αφου δεν ξερεις πολλες απο τις παραμετρους του ολου θεματος κακος καθεσαι και ασχολησε με το θεμα . ΜΑΝΟ ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ? ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ? ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?

    εχεις δεν εχεις εσυ ενδιασμους εμας δεν μας απασχολει γιατι ολα αυτα τα χρονια μας εκανε και μας τα ειπε πολλα . ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΩ… ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΠΟΤΕ. ΟΙ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΠΗΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ "ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ". ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ-ΠΑΝΤΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ- ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.
    ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. ΟΥΤΕ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ ΑΦΕΛΗ ΚΤΛ . ΠΟΤΕ! ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ Η ΜΠΟΡΑ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟΥ ΑΠΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ.
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΕ Η ΑΠΟΨΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ "ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ" ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΩΣ ¨ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ" ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ.
    ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ.
    ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΗΝΥΜΑ

    και αφου δεν εχεις αποψη επι του θεματος μην λες τπτ ρε φιλε ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ? ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ? ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ? ΠΑΛΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΑΝΟ<_<..

    και σε αυτα που λες για τον κ. Θοδωρο δεν διαφωνω αλλα δεν ειναι και κανενα παιδακι , και κανενας δεν του μιλησε και με κακια . ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΚΙΑ. ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ "ΒΛΕΠΟΥΜΕ" ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΨΟ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ "ΟΡΜΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ" . ΕΣΥ ΑΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΩΣΤΟ, ΠΑΩ ΠΑΣΟ
    οσο για το οτι στεναχωρεθηκε δεν εχειι αδικο το ιδιο επαθα και εγω πριν πολλα χρονια ομως για το ιδιο θεμα . ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ , ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ

    μονο που εγω θυμωσα με τον εαυτο μου . ΣΩΣΤΟ

    γιατι μια χρονια πιστευα αυτα που ακουγα τοσο αγαθος ημουν .ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΓΑΘΟΥ Η ΒΛΑΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΛΟΠΑΡΟΑΙΡΕΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ευτυχωςς μονο μια χρονια , μετα ………….χα.χαχαχαχαχα ΝΑΙ ΟΚ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΕΩ. ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΥΠΕΡΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ. ΖΗΜΙΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311548

    Κωστα πρεπει να το παραδεχθεις !!!Και στο εχω ξαναπει!!
    Εξαφανιζεσαι για κανα μηνα (κυριολεκτικα και μεταφορικα), και μετα μπαινεις φουριοζος και ορεξατος ,διαφωνοντας ,ωστε να παρεις οτι εχασες εξαιτιας της απουσιας σου!!! <_<
    Ειναι δυνατον οταν χανεις παραδοσεις να θες καλο βαθμο στο διαγωνιαμα;;; :unsure:

    Υ.Σ τα π.μ σου φουλαρισαν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #311543

    Κωστα πρεπει να το παραδεχθεις !!!Και στο εχω ξαναπει!!
    Εξαφανιζεσαι για κανα μηνα (κυριολεκτικα και μεταφορικα), και μετα μπαινεις φουριοζος και ορεξατος ,διαφωνοντας ,ωστε να παρεις οτι εχασες εξαιτιας της απουσιας σου!!! <_<
    Ειναι δυνατον οταν χανεις παραδοσεις να θες καλο βαθμο στο διαγωνιαμα;;; :unsure:

    Υ.Σ τα π.μ σου φουλαρισαν

    Σωτηρη δεν ειμαι "δικομανης" για να διαφωνω για να διαφωνω απλως…
    και στην τελικη δεν διαφωνησα με αυτα που λετε. απλα εθεσα και μια αλλη παραμετρο, που εμενα με ενδιαφερει. σε p.m που μολις σου εστειλα σου εξηγω εν μερη το γιατι!
    τελος παντων το θεμα για μενα εχει τελειωσει. η μαλλον για να ειμαι πιο σωστος, δεν υπηρχε εξ αρχης θεμα οσον αφορα τον μανο.
    ουτε ηθελα να μαθω τι σας εχει κανει κτλ. αν ηθελα θα σου ειχα ζητησει να μου πεις :angry:
    αλλο πραγμα ηθελα αλλα οκ. τωρα εχει τελειωσει το θεμα.
    απλα, αποψη δικαιουμαι να εχω αυτο ειναι 1000% σιγουρο και επισης, δεν ειμαι αφελης. εσυ τουλαχιστον θα επρεπε να το γνωριζεις λιγο.
    τεσπα καλη συνεχεια με τα θεματα σας.
    να θυμαστε ομως κατι. εσυ σιγουρα το γνωριζεις…
    οταν ενα προβλημα, θεμα, αποψη κτλ την δημοσιοποιεις, τοτε την κανεις ανοιχτη σε συζητηση, σε κριτηκη σε σκεπτικισμο κτλ. αρα μπορει να συμετασχει ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
    αυτο να μην το ξεχναμε ε
    καλη συνεχεια. για μενα το φορουμ εχει τελειωσει πλεον

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311542

    Σωτηρη δεν ειμαι "δικομανης" για να διαφωνω για να διαφωνω απλως…
    και στην τελικη δεν διαφωνησα με αυτα που λετε. απλα εθεσα και μια αλλη παραμετρο, που εμενα με ενδιαφερει. σε p.m που μολις σου εστειλα σου εξηγω εν μερη το γιατι!
    τελος παντων το θεμα για μενα εχει τελειωσει. η μαλλον για να ειμαι πιο σωστος, δεν υπηρχε εξ αρχης θεμα οσον αφορα τον μανο.
    ουτε ηθελα να μαθω τι σας εχει κανει κτλ. αν ηθελα θα σου ειχα ζητησει να μου πεις :blink:
    αλλο πραγμα ηθελα αλλα οκ. τωρα εχει τελειωσει το θεμα.
    απλα, αποψη δικαιουμαι να εχω αυτο ειναι 1000% σιγουρο και επισης, δεν ειμαι αφελης. εσυ τουλαχιστον θα επρεπε να το γνωριζεις λιγο.
    τεσπα καλη συνεχεια με τα θεματα σας.
    να θυμαστε ομως κατι. εσυ σιγουρα το γνωριζεις…
    οταν ενα προβλημα, θεμα, αποψη κτλ την δημοσιοποιεις, τοτε την κανεις ανοιχτη σε συζητηση, σε κριτηκη σε σκεπτικισμο κτλ. αρα μπορει να συμετασχει ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
    αυτο να μην το ξεχναμε ε
    καλη συνεχεια. για μενα το φορουμ εχει τελειωσει πλεον

    Καλα κανεις και συμμετασχεις Κωστα . Η διαφωνια ειναι χρησιμοτερη απο την συμφωνια , γιατι ακονιζει το μυαλο εγειροντας το ενδιαφερον .
    Οτι θες να μαθεις ……ρωτα ελευθερα :unsure:

    Δεν σε προλαβαινω :angry: Γραφεις ταυτοχρονα σε δυο ταμπλο!! <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #311541

    [size=6] [color=”#FF0000″]Αγαπητέ φίλε άνοιξα αυτό τοπικ για κατάθεση ψυχής και όχι για αντιπαραθέσεις.[/color] [/size]

    [font=”Comic Sans MS”]Εγώ πάντως κύριε Θόδωρε περιμένω να το δω σε πράξη.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #169517

    Να υποθέσω ότι έχει ήδη σβηστεί κάποιο θέμα από τους συντονιστές, σχετικό με τον Μάνο;
    Δεν μπήκα εχθές και έχω χάσει επεισόδιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #311539

    Καλα κανεις και συμμετασχεις Κωστα . Η διαφωνια ειναι χρησιμοτερη απο την συμφωνια , γιατι ακονιζει το μυαλο εγειροντας το ενδιαφερον .
    Οτι θες να μαθεις ……ρωτα ελευθερα <_<

    οκ να το πω μια τελευταια φορα γιατι προφανως εχει δημιουργηθει η ΚΛΑΣΙΚΗ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ που δημιουργειται εδω μεσα απο ανεκαθεν

    λοιπον,
    δεν διαφωνησα με τιποτα απο οσα λετε. εξαλου πως θα μπορουσα αλλωστε να αμφισβητησω αυτα τα γεγονοτα που περιγραφετε, απο την στιγμη που εσεις τα ζησατε ενω εγω οχι?
    οποτε, ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ οσον αφορα τα γεγονοτα! οκ?

    εγω αυτο που ειπα εξαρχης ειναι οτι απο την στιγμη που δεν γνωριζουμε (κανεις μας , παρα μονο Ο ΙΔΙΟΣ) τα κινητρα του που τον οδηγησαν στην συμπεριφορα του αυτη, δεν μπορουμε να βγαινουμε και να μιλαμε σαν να τα γνωριζουμε .
    θα μου πεις, καποιον μπορει να τον ενδιαφερει να γνωριζει μονο το γεγονος και οχι τις αιτιες που οδηγησαν σε αυτο. οκ προβλημα του ρε φιλε. εμενα ομως με ενδιαφερει και το κινητρο. για τους δικους μου λογους. και δεν μπορει κανεις να μου απαγορευσει να σκεφτομαι ετσι, ουτε να με χαρακτηριζει καπως επειδη σκεφτομαι διαφορετικα. αυτο με ενοχλησε. αν δεν το καταλαβαινετε τι να πω. ευγε

    εχετε καταλαβει οτι καθε φορα (για ποικιλα θεματα) καποιος που δεν συμφωνει 100% μαζι σας, στο τελος του την λετε περισσοτερο απο αυτον που πραγματικα σας φταιει?
    ειναι αυτο που ειπα και πριν. το σκεπτικο "οποιος δεν ειναι μαζι μας ειναι εναντιον μας".
    εμενα αυτο μου θυμιζει

    τελος παντων, πολυ το συζητησαμε και ισως δεν αξιζει… εμενα περισσοτερο με ενδιαφερει το θεμα φορουμ παρα το συγκεκριμενο θεμα. και απο αυτη την αποψη εχω απογοητευτει πληρως.
    και επειδη ειμαι και λιγο ασχετος με το θεμα προφιλ κτλ. μηπως μπορει καποιος απο τους διαχειριστες να μου πει πως διαγραφω το προφιλ μου η εστω να με διαγραψει αυτος?
    γιατι δεν επιθυμω πλεον καμια συμετοχη και το να εχω ενα προφιλ καποιες φορες μπορει να ειναι και "πειρασμος"

    παρακαλω καποιον διαχειριστη η καποιο μελος να με διαφωτησει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311538

    Να υποθέσω ότι έχει ήδη σβηστεί κάποιο θέμα από τους συντονιστές, σχετικό με τον Μάνο;
    Δεν μπήκα εχθές και έχω χάσει επεισόδιο.

    Τον Κωστα ρωτας;;;; Αυτος ενα μηνα ελειπε <_<

    http://www.e-artemis.gr/forum/index.php?sh…45&st=15500

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #169518

    Αποκαλυπτικό.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων