Η ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311535

    οκ να το πω μια τελευταια φορα γιατι προφανως εχει δημιουργηθει η ΚΛΑΣΙΚΗ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ που δημιουργειται εδω μεσα απο ανεκαθεν

    λοιπον,
    δεν διαφωνησα με τιποτα απο οσα λετε. εξαλου πως θα μπορουσα αλλωστε να αμφισβητησω αυτα τα γεγονοτα που περιγραφετε, απο την στιγμη που εσεις τα ζησατε ενω εγω οχι?
    οποτε, ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ οσον αφορα τα γεγονοτα! οκ?

    εγω αυτο που ειπα εξαρχης ειναι οτι απο την στιγμη που δεν γνωριζουμε (κανεις μας , παρα μονο Ο ΙΔΙΟΣ) τα κινητρα του που τον οδηγησαν στην συμπεριφορα του αυτη, δεν μπορουμε να βγαινουμε και να μιλαμε σαν να τα γνωριζουμε .
    θα μου πεις, καποιον μπορει να τον ενδιαφερει να γνωριζει μονο το γεγονος και οχι τις αιτιες που οδηγησαν σε αυτο. οκ προβλημα του ρε φιλε. εμενα ομως με ενδιαφερει και το κινητρο. για τους δικους μου λογους. και δεν μπορει κανεις να μου απαγορευσει να σκεφτομαι ετσι, ουτε να με χαρακτηριζει καπως επειδη σκεφτομαι διαφορετικα. αυτο με ενοχλησε. αν δεν το καταλαβαινετε τι να πω. ευγε

    εχετε καταλαβει οτι καθε φορα (για ποικιλα θεματα) καποιος που δεν συμφωνει 100% μαζι σας, στο τελος του την λετε περισσοτερο απο αυτον που πραγματικα σας φταιει?
    ειναι αυτο που ειπα και πριν. το σκεπτικο "οποιος δεν ειναι μαζι μας ειναι εναντιον μας".
    εμενα αυτο μου θυμιζει

    τελος παντων, πολυ το συζητησαμε και ισως δεν αξιζει… εμενα περισσοτερο με ενδιαφερει το θεμα φορουμ παρα το συγκεκριμενο θεμα. και απο αυτη την αποψη εχω απογοητευτει πληρως.
    και επειδη ειμαι και λιγο ασχετος με το θεμα προφιλ κτλ. μηπως μπορει καποιος απο τους διαχειριστες να μου πει πως διαγραφω το προφιλ μου η εστω να με διαγραψει αυτος?
    γιατι δεν επιθυμω πλεον καμια συμετοχη και το να εχω ενα προφιλ καποιες φορες μπορει να ειναι και "πειρασμος"

    παρακαλω καποιον διαχειριστη η καποιο μελος να με διαφωτησει

    Εγω Κωστα ξερω τους λογους της συμπεριφορας του Μανου. Οποτε να λες <δεν γνωριζω> οχι δεν <γνωριζουμε>.
    Περαν τουτου δεν καταλαβαινω …..ειπα κατι που σε ενοχλησε;; Τι προβλημα υπαρχει;;
    Τωρα αν θες να διαγραφεις γιατι θεωρεις οπως λες οτι σκεπτεσαι διαφορετικα…..τι να πω!!! Εμενα μου αρεσει η παρουσια σου.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #311532

    Εγω Κωστα ξερω τους λογους της συμπεριφορας του Μανου. Οποτε να λες <δεν γνωριζω> οχι δεν <γνωριζουμε>.
    Περαν τουτου δεν καταλαβαινω …..ειπα κατι που σε ενοχλησε;; Τι προβλημα υπαρχει;;
    Τωρα αν θες να διαγραφεις γιατι θεωρεις οπως λες οτι σκεπτεσαι διαφορετικα…..τι να πω!!! Εμενα μου αρεσει η παρουσια σου.

    σωτηρη οκ, εγω δεν γνωριζω τους λογους της συμπεριφορας του μανου και θεωρω (ισως κανω και λαθος) οτι και εσεις απλα τους υποθετετε. μονο ο μανος ο ιδιος ξερει μεσα του γιατι εκανε οτι εκανε. αυτο πιστευω, δεν το λεω απολυτα. δεν ειμαι μεντιουμ….
    τωρα οσον αφορα εσενα.
    φυσικα και δεν μου εκανες κατι. καποιος με ειπε αφελη δυο φορες. ειλικρινα δεν θυμαμαι ποιος ηταν και δεν θελω να γυρισω πισω να δω γιατι θα νευριασω ακομα περισσοτερο και δεν θελω γιατι ετσι κανω ζημια στον εαυτο μου ΚΑΙ ΜΟΝΟ. μιας και μιλαμε για ιντερνετ. νομιζω καταλαβαινεις το συναισθημα.

    θελω να διαγραφω γιατι θεωρω οτι τα τοπικ αυτου του φορουμ , που παρουσιαζουν την μεγαλυτερη επισκεψημοτητα και συζητησεις, εχουν καταντησει πλεον κουτσομπολιστικα , προσβλητικα κατα περιοδους και περιστασεις και εμενα δεν με εκφραζουν. το να κατσω σε ενα φορουμ και να μιλαω μια φορα το μηνα μονο στο τοπικ του λαγου πχ το θεωρω ανουσιο. αρα τι να κατσω να κανω?
    απο την στιγμη που τοσα χρονια οσες φορες εχω εκφρασει μια αλλη αποψη -οχι απο αντιδραση οπως τυχον νομιζεις, αλλα καθαρα απο ΣΚΕΠΤΙΚΙΣΜΟ και προβληματισμο, εχω γινει "στοχος" της ειρωνιας του καθενος απιθανου τυπου που δεν με γνωριζει.
    και αυτο φυσικα δεν προβληματιζει τον χ τυπο, αλλα εμενα που τα ακουω.
    ευλογο νομιζω ε?

    υπαρχει κατι αλλο να πουμε πλεον?

    εχεις δει ποτε σου ποσα ενγεγραμενα μελη εχει το αρτεμις και ποσα μιλανε συχνα?
    προβληματησου

    ειδικα σε περιοδους που το κυνηγι εχει κλεισει, καθε φορα που υπαρχει μια διαφωνια για κατι, καταλληγουμε να κανουμε την τριχα τριχια!!

    μη σου φανει καθολου παραξενο αν αυριο π.χ καποιοι πουν οτι ειμαι και ο δικηγορος του μανου!!! εχω δει ΚΑΙ τετοια πραγματα εδω μεσα κατα καιρους.
    μεσημεριανο καταντησαμε νομιζω…<_<
    τεσπα ειναι αποφαση μου. καλα ηταν μπραβο ωραια κλαπ κλαπ κλαπ αλλα φτανει τοσο. κουραστηκα

    και οπως λες και εσυ, μπαινω για λιγο και μετα χανομαι για ενα μηνα. σκεψου να μην χανομουν κιολας που θα ειχε παει το πραγμα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #169520

    Καταλαβαινω τον λογο που ανεφερες.
    Το forum υπαρχει πριν απο μας και δεν το οριζουμε απολυτα.
    Και εγω αλλωστε επιλεγω με ποιους μιλαω οπως και ο καθενας εδω.
    Αν δεν βρισκω καποιον να συνομιλησω κατα το δοκουν, τοτε παω για καφε με την παρεα μου ή για κανενα ποτακι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #311530

    Καταλαβαινω τον λογο που ανεφερες.
    Το forum υπαρχει πριν απο μας και δεν το οριζουμε απολυτα.
    Και εγω αλλωστε επιλεγω με ποιους μιλαω οπως και ο καθενας εδω.
    Αν δεν βρισκω καποιον να συνομιλησω κατα το δοκουν, τοτε παω για καφε με την παρεα μου ή για κανενα ποτακι

    χαχαχ σωτηρη μην το παρεις προσωπικα, γιατι θα το πω με πρωτο και καλυτερο εμενα ως "παραληπτη", αλλα ειναι καταντια να πηγαινουμε για ποτακι οταν δεν εχει κινηση στο φορουμ.
    εχει γινει μερος της ζωης μας αυτο το φορουμ και δυστυχως πολλες φορες που μπαινουμε εδω μεσα, αντι να μαθαινουμε κατι χρησιμο η να περναμε λιγη ωρα ευχαριστα, καταλληγουμε να χαλιωμαστε.
    αυτο για μενα ειναι προβλημα φιλε πλεον

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #169521

    πρεπει να φυγω. καλο βραδυ. και καλη συνεχεια.γεια σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311528

    Χαλαρωσε …..αν μας πεταξουν εξω και τους δυο με τα τοσα off topic αλιμονο σου <_<

    Καλο βραδυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #169525

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #311477

    πρεπει να φυγω. καλο βραδυ. και καλη συνεχεια.γεια σας

    [font=”Comic Sans MS”]Συνάδελφε σου απαντώ εδώ για το προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες ζητώντας να διαγράψω τον λογαριασμό σου επειδή το ταχυδρομείο σου είναι γεμάτο.

    Καλή σου μέρα,
    Ανεξάρτητα με το θέμα που σε ενόχλησε και θέλεις να αποχωρήσεις (ούτως ή άλλως αγνοώ πως έγινε και τι είναι αυτός ο Πάνος) σου λέω πως και εγώ πολλές φορές διερωτώμαι τι σχέσει έχω με το "πνεύμα" που επικρατεί στο φόρουμ και αν πρέπει να συνεχίσω να το επισκέπτομαι. Πολύ περισσότερο δε όταν διαβάζω πως "είμαι ανεπιθύμητος σε θέμα και πως δεν αξίζω τίποτα". Το μόνο που με κρατά είναι πως ίσως μπορώ να βοηθήσω 3 -4 άτομα που θέλουν να μάθουν κάτι από τα λίγα που ξέρω. Αν σταματήσω, τελικά, δεν θα ήθελα να πάρω μαζί μου και όσα μέχρι τώρα έχω καταθέσει, οι απόψεις μου αυτές γράφτηκαν εδώ και εδώ ανήκουν. Οι σκέψεις, οι απόψεις και τα έργα μας μένουν, εμείς είμαστε περαστικοί.
    Επί της ουσίας του θέματος σου τώρα: Οι συντονιστές δεν έχουν δικαίωμα ούτε τα τεχνικά εργαλεία για να διαγράφουν λογαριασμούς, μπορούν μόνο να απαγορεύσουν να γράφεις από εδώ και πέρα. Θα πρέπει, λοιπόν, να απευθυνθείς στους διαχειριστές: tsamis ή admin Ίσως εκείνοι μπορούν.
    Καλή συνέχεια.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311476

    Και ποιος δεν εχει παθει μια αναλογη κριση στην διαδρομη του εδω;;;;; :unsure:
    Ομως συνηθως μετα απο μεριες ωρες περναει …….συνηθως!!! <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #169546

    ………………………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #311475

    Κωστα να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε, δεν ξερω αν καταλαβε καποιος αλλος.
    Ο Κωστας καπου ανεφερε οτι ΜΑΛΛΟΝ καποιος τον ειπε αδαη(τι θα πει μαλλον;;<_<. Προσωπικα δεν προσεξα κατι τετοιο, και εγω ποτε δεν το εκανα.
    Πιστευω οτι βρεθηκε σε μια στιγμη κακια ψυχολογικης φορτησης και θα επανελθει.
    Αυτο που καταλαβα ειναι οτι συμφωνησε και διαφωνησε , και ενω αγαπα την ανταλλαγη αποψεων ενοχληθηκε απο την ιδια την διαφωνια του ,η οποια καν δεν καταλαβα αν ηταν με μενα;;; Προφανως οχι!!!
    Εξεφρασε πικρια γιατι ορισμενα τοπικ εχουν κινηση και αλλα οχι(κατι που το εχουν και αλλοι επισημανει) .
    Ακριβως δεν ξερω τι εγινε και ευελπιστω να του περασει.

    Υ.Σ Χιλιες φορες εχω ακουσει παραπονα για το επιπεδο του forum!!!
    Mα ειναι δυνατον το forum να εχει το επιπεδο των χιλιων και πλεον παραπονουμενων.
    Ο καθενας θελει να περασει εδω το δικο του επιπεδο……. γινεται;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #310681

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΩΤΗΡΗ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ. ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ. ΚΑΤΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ.

    Κωστα να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε, δεν ξερω αν καταλαβε καποιος αλλος. ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ "ΕΣΕΙΣ"…
    "ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ…

    Ο Κωστας καπου ανεφερε οτι ΜΑΛΛΟΝ καποιος τον ειπε αδαη(τι θα πει μαλλον;;;). Προσωπικα δεν προσεξα κατι τετοιο, και εγω ποτε δεν το εκανα. ΑΦΕΛΗ ΕΙΧΑ ΠΕΙ…ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΕΙΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ! ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ!
    Πιστευω οτι βρεθηκε σε μια στιγμη κακια ψυχολογικης φορτησης και θα επανελθει. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ…ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟΝ "ΦΟΡΤΙΣΕΙ" ΠΡΩΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΦΟΡΤΙΣΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ Η ΣΤΑΓΟΝΑ…

    Αυτο που καταλαβα ειναι οτι συμφωνησε και διαφωνησε , και ενω αγαπα την ανταλλαγη αποψεων ενοχληθηκε απο την ιδια την διαφωνια του ,η οποια καν δεν καταλαβα αν ηταν με μενα;;; Προφανως οχι!!! ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ-ΤΟ ΛΕΩ 15Η ΦΟΡΑ! ΑΠΛΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΚΕΠΤΙΚΙΣΤΗΣ… ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ Η ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ. ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ). ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΔΙΑΦΩΝΙΑ" (ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ), ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΠΟΙΩΝ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΒΛΕΠΩ ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ… ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ, ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΕΡΑΝ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΛΕΠΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ, ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΩΣ. ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΩΤΗΡΗ…
    Εξεφρασε πικρια γιατι ορισμενα τοπικ εχουν κινηση και αλλα οχι(κατι που το εχουν και αλλοι επισημανει) . ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ! ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΥΠΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΣΩΤΗΡΗ:D… AYTO ΠΟΥ ΕΙΠΑ -ΣΤΟΝ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟ- ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΜΑΤΙ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ Η ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ! ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΓΚΑΛΟΠ:D!!!
    Ακριβως δεν ξερω τι εγινε και ευελπιστω να του περασει. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΣΩΤΗΡΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΝ ΒΡΑΣΜΟ ΨΥΧΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΕΙΧΑ ΤΣΑΤΙΣΤΕΙ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΗΝΕΣ-ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΙΠΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ…ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ:D

    Υ.Σ Χιλιες φορες εχω ακουσει παραπονα για το επιπεδο του forum!!! ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ, ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
    Mα ειναι δυνατον το forum να εχει το επιπεδο των χιλιων και πλεον παραπονουμενων. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ "ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΜΕΝΟΙ". ΠΑΝΤΩΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ, ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ. ΜΙΛΑΜΕ 100 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 14000 ΜΕΛΗ..??!?!?!? ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ Η ΟΧΙ? ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ INBOX ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ,ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΚΤΛ ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ:D
    Ο καθενας θελει να περασει εδω το δικο του επιπεδο……. γινεται;;;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ, ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝ ΚΑΛΑ. ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝ ΒΡΙΣΩ ΑΣ ΜΕ ΒΡΙΣΟΥΝ. ΑΝ ΘΙΞΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΖΥΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΨΕΥΤΟΕΙΡΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΥ Ή ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕ.
    ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΟΥΤΕ ΜΥΓΑ ΣΤΟ ΣΠΑΘΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.
    ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΤΕΛΟΣ

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ, ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

    Υ.Γ ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ- ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ- ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ. ΜΕ P.M ΟΜΩΣ , ΟΧΙ ΕΔΩ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΝΟΜΙΖΩ…
    Υ.Γ 2 ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ (Ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΟΣ). ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ , ΑΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΠΧ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ Ή ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΦΕΛΗΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΑΣ"… ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΖΕ? Η ΕΜΜΕΣΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΥΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ -ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ.
    ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ, ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ, ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΩ Ο ΠΟΛΥΞΕΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ.
    ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ. ΑΝ ΟΛΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΟΛΑ 1000% ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΘΕΟΙ…
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ, ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΕΛΕΓΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ, ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. Ε …ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #169839

    Τωρα αρχισα να ενοχλουμαι κι εγω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #310591

    Τωρα αρχισα να ενοχλουμαι κι εγω.

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

    ειδες?

    παρολο που δεν ειχα απολυτως τιποτα μαζι σου
    αλλα και μονο που σου μιλησα ετσι στο προηγουμενο μηνυμα πειραχτηκες καπως ε?

    σκεψου εγω δηλαδη ποσο πειραχτηκα σωτηρη!!!

    δεν εχω ρε φιλε τιποτα μαζι σου, ηρεμησε;)
    επιτηδες μιλησα ετσι μπας και νιωσεις τι με ενοχλησε. τεσπα…
    αν θες κατι ελα πριβε

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #169874


    Υπάρχει pm και τηλέφωνο για τις διάφορες εξηγήσεις όλοι μια παρέα είμαστε γιατί να μην τα λέμε στο τηλέφωνο εάν δημιουργείτε θέμα από το να μαθαίνει όλος ο κόσμος τι μας συμβαίνει , σας παρακαλώ παράκληση μην δώσουμε άλλες εξηγήσεις σε αυτό το TOPIC !
    Φιλικά θεόδωρος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων