μονοβολα για φλομπερ

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 76 έως 82 (από 82 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    154
    thireftis_1980 στις #329576

    εχω σουπερ ποζε μπαικαλ 4 αστρα και 3 αστρα 67 ποντους κανη μονοσκανδαλο γεμηζω με καψουλι 615 καλυκα 65 αρι C7 1 γραμμαριο βαζω ταπα πλαστικια απο siarm και 17.5 γραμαρια σκαγια απο 7 μεχρι και 9 αρια και κλεισημο αστερι με μηχανη jounior 600 mec γεμηζω και με 70αρι καλυκα με συγκεντρωτηρα με την ιδια γομοση επησης με MB 32 615 καψ .095 του γραμαριου καλυκα 65 αρι πλαστικη ταπα και 17.5 γραμμ σκαγια με αστερι

    Γεια σου φιλε Νικο απο τη Σαμο.Ακομα περιμενω με αγωνια φωτογραφια απο το μπαικαλ σου το σουπερ ποζε το 28ρι(δεν εισαγεται στην Ελλαδα σε σουπερ ποζε)
    Τι εγινε?Ποιο διαφωτιστικο τροπο για κατεβασμα φωτογραφιων δεν θα μπορουσα να στειλω.

    Μηπως σε αυτο που εγραψες στις 25/11/2010

    αφηστε και κανεναν ανθρωπο να ενημεροθη και μη το παιζετε εξυπνακιδες ακους εκει εχεις δοκημαση ολους τους ανταπτορες και ειναι για κλοτσιες και κατι αλλο που φανεροσε οτι λες ψεματα οτι πρεπει να εχεις μαζη σου 100 ανταπτορες αν πεσουν τσιχλες τοσο ασχετος εισαι ενας και μοναδικος ανταπτορας αρκει τοτε θα πρεπει να εχουμε μαζη μας και 100 οπλα και ποση ωρα παρανω θα κανης να βγαλης το φυσιγγιο απο τον ανταπτορα ελαχιστα 3 δευτερολεπτα το πολυ πιο αργα απο οτι ενα φυσιγγιο

    αλλος εχει το ονομα και αλλος τη χαρη?
    Λεω…μηπως :)

    Mην ξεχασεις να στειλεις φωτο απο το κλεισιμο που κανει η mec600 που εχεις για να το συγκρινουμε με την dillon sl900 που εχω εγω και βγαζει αυτο το κλεισιμο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329489

    Γεια σου φιλε Νικο απο τη Σαμο.Ακομα περιμενω με αγωνια φωτογραφια απο το μπαικαλ σου το σουπερ ποζε το 28ρι(δεν εισαγεται στην Ελλαδα σε σουπερ ποζε)
    Τι εγινε?Ποιο διαφωτιστικο τροπο για κατεβασμα φωτογραφιων δεν θα μπορουσα να στειλω.

    Μηπως σε αυτο που εγραψες στις 25/11/2010

    [b]αφηστε και κανεναν ανθρωπο να ενημεροθη και μη το παιζετε εξυπνακιδες ακους εκει εχεις δοκημαση ολους τους ανταπτορες και ειναι για κλοτσιες και κατι αλλο που φανεροσε [u][size=3]οτι λες ψεματα [/size][/u]οτι πρεπει να εχεις μαζη σου 100 ανταπτορες αν πεσουν τσιχλες τοσο ασχετος εισαι ενας και μοναδικος ανταπτορας αρκει τοτε θα πρεπει να εχουμε μαζη μας και 100 οπλα και ποση ωρα παρανω θα κανης να βγαλης το φυσιγγιο απο τον ανταπτορα ελαχιστα 3 δευτερολεπτα το πολυ πιο αργα απο οτι ενα φυσιγγιο [/b]

    αλλος εχει το ονομα και αλλος τη χαρη?
    Λεω…μηπως :)

    Mην ξεχασεις να στειλεις φωτο απο το κλεισιμο που κανει η mec600 που εχεις για να το συγκρινουμε με την dillon sl900 που εχω εγω και βγαζει αυτο το κλεισιμο.
    [url=”http://img574.imageshack.us/i/033i.jpg/”][img]http://img574.imageshack.us/img574/8786/033i.th.jpg[/img][/url]

    Εισαι λιγο υπερβολικος ..και θα σου εξηγησω γιατι.
    Ο Νικος εχει τοσο καλη σχεση με τα ιντερνετικα οσο και τα χορτα.
    Εχω προσπαθησει να του εξηγησω επανειλημενα πως να χρησιμοποιει τα π.μ με λεπτομερεστερο τροπο απο τον δικο σου , και φυσικα για κατι πιο απλο……. δεν τα εχει καταφερει……….οποτε μην το παιδευεις με δυσκολα το θεμα με τον φιλο Νικο………..
    Ο ανθρωπος προσπαθει ….και κανει οτι μπορει.
    Μην ειμαστε και παραλογοι!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    154
    thireftis_1980 στις #329463

    Εισαι λιγο υπερβολικος ..και θα σου εξηγησω γιατι.
    Ο Νικος εχει τοσο καλη σχεση με τα ιντερνετικα οσο και τα χορτα.
    Εχω προσπαθησει να του εξηγησω επανειλημενα πως να χρησιμοποιει τα π.μ με λεπτομερεστερο τροπο απο τον δικο σου , και φυσικα για κατι πιο απλο……. [color=”#FF0000″]δεν τα εχει καταφερει[/color]……….οποτε μην το παιδευεις με δυσκολα το θεμα με τον φιλο Νικο………..
    Ο ανθρωπος προσπαθει ….και κανει οτι μπορει.
    Μην ειμαστε και παραλογοι!!!!

    Kαποιος που είναι μερακλης ώστε να ασχολειται με μικρα διαμετρηματα,γνωριζει από ιδιογομωσεις και συνταγες, εχει στειλει εκατονταδες μυνηματα σε forum,και εχει την πνευματικη διαυγεια ώστε να μπορει να διακρινει το ψευδος μεσω γραπτων μυνηματων,λυπαμαι μα μου είναι αδυνατο να δεχθω ότι δεν μπορει ακολουθησει οδηγιες βρεφονηπιακης αναλυσης ώστε να στειλει φωτογραφιες.
    Δεν ειμαι καθολου υπερβολικος σε αυτα που ζηταω,αλλα και να ημουν,με το μυνημα σου δεν θα μπορουσες να μου εξηγησεις τους λογους της ιδιοτητος μου.
    Εξ αλλου θα επρεπε να απαντησει ο ιδιος ο φιλος μας ο Νικος από τη Σαμο,γιατι μπορει να μην τα καταφερνει με τις φωτογραφιες και τα χορτα,αλλα τα μαργαριταρια ξερει και τα πεταει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #324112

    ………..

    Mην ξεχασεις να στειλεις φωτο απο το κλεισιμο που κανει η mec600 που εχεις για να το συγκρινουμε με την[u][b] dillon sl900[/b][/u] που εχω εγω και βγαζει αυτο το κλεισιμο.
    ……………………….

    από το site της dillon:

    ……………ad him thread it to the weird thread size that Star dies used and I made the damn thing work. I changed the link-arms to give it a little more stroke and came up with a kit so my friends could convert their machines.
    My friend [b][u]Peter Kokalis [/u][/b]was ridiculing me and sarcastically suggested marketing my kit as the “Superstar Conversion,” which I did. Maybe 100 or so kits were sold, but soon people started asking me for a conversion to load .30-06 rifle ammunition on the Star machine. That’s when I decided to make my own reloader. The RL-1000 was the first full-fledged Dillon Precision product. Manufacture started out in my garage, then we moved into a small shop. We started the company on a $30,000 loan against our house………..

    Μηχανή γόμωσης για γαύρους!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    su-35 στις #164429

    Ο Peter Kokalis ειναι γνωστος αρθογραφος για τα οπλα(στο εξωτερικο βεβαια)

    http://www.remtek.com/arms/fn/fal/index.htm

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    663
    RIOTDORO στις #241357

    αν εχεις φιλο που πηγαινοερχεται Βουλγαρια εχει οσα θελεις.

    σου στελνω πμ που θα τα βρεις εδω στην Ελλαδα.

    ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟΒΟΛΑ ΦΛΟΜΠΕΡ…..ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ…

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 76 έως 82 (από 82 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων