Maxus Η SX3?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 102 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #286577

    Ευχαριστω για την πληροφορια! Κοιταξα στο site, αλλα δεν εχει τιποτα απο Marocchi…πλην του λογοτυπου… Γνωριζεις μηπως κατι το συγκεκριμενο;

    Πηρα προχθες τον Παπαδακη και μου ειπε οτι αναμενονται τα οπλα προς τα τελη Σεπτεμβριου…ελπιζω να μην γινει οπως περυσι!

    Φιλικα Νικος B)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #179637

    παρε τη Χ3 και θα με θυμηθείς ανώτερο ντουφέκι τι μαξους και κουραφέξαλα για ένα speed load που έχει παραπάνω δεν αξίζει και αν δε σου καθεται θα τη φτιάξεις και θα σου κάτσει μη ρισκάρειςκαι προπάντων μην ακούς για τα ιταλικά, η μπενέελι είναι άλλη κατηγορία, αμα θες αέρια μην το σκέφτεσαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    78
    Manos 1187 στις #286461

    Κατσε δεν το επιασα. Σε ποιο τεστ αναφερεσε?

    δοκιμαστηκε στο κυνηγι αλλα και συγκριθηκε με αλλα αξιολογα οπλα και απεδειξε οτι προκειτε για ενα πολυ καλο οπλο οσο για την σχ3 = αλλη μια βερετα (οχι πως δεν ειναι καλη) αλλα δεν ειδειξε κατι παραπανω απο τα προηγουμενα οπλα της (αν και βελτιωθηκε ως προς το βαρος)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #179687

    Ναι παιδες μαλλον για μαξους παει το πραγμα. Τωρα το θεμα ειναι με τι καννη? Νομιζω βγαινει 67 και 71. Επισης πριν λιγο πληροφορηθηκα οτι βγαινει με λευκη και μαυρη βαση οπου παιζει και διαφορα τιμης. Τι λετε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #179689

    file mou mhn trelenese opoio kai na pareis den tha to metanioseis kai ta 2 oplares einai ta kynigia sou tha ta kaneis ta poulakia tha peftoun.

    twra gia thn kannh analoga ti kynigas ama kynigas ferma pare thn 66 ama kinigas karteri pare thn 72 , alla kai pali me ta tsok eisai kalimenos dld kai thn 72 na pareis se mpekatsa vazeis panw kilindro h spreader kai einai ok. kai me thn 66 sto karteri vazeis ** kai eisai pali ok.

    Times tha tsekareis sta katasthmata phnene pare prosfores des ta kai apo konta diafores iparxoune , tsekare kai tis ksilines kai thn sinthetikh.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #179690

    Φιλε μου ξυλινη βλεπω ποιο πιθανη και μαλλον 71. Τωρα για την μαυρη ασπρη βαση δεν ξερω τι παιζει και αν ειναι μονο θεμα εμφανισης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    410
    FUDAS στις #286276

    Ναι παιδες μαλλον για μαξους παει το πραγμα. Τωρα το θεμα ειναι με τι καννη? Νομιζω βγαινει 67 και 71. Επισης πριν λιγο πληροφορηθηκα οτι βγαινει με λευκη και μαυρη βαση οπου παιζει και διαφορα τιμης. Τι λετε?

    Άκου Ανδρέα,εγώ θα προτιμούσα την κλασσική μαύρη βάση και λόγω στοιχειώδους απόκρυψης σε κάποια θηράματα,αλλά και για αποφυγή ξεφλουδισμάτων που έχω δει σε fusion,bereta stonecoat,franchi titanium κτλ.
    Για το μήκος κάννης δες τι σε βολεύει σκοπευτικά και χρηστικά.Για βλητικές διαφορές μην το σκέφτεσαι.Εχω μία gold invector plus του 95, 66άρα και τη vinci που πήρα πρόσφατα με 71 κάννη την πάει πηδιώντας προς απογοήτευση μου γιατί είναι καινούργιο κοσκινάκι μου.Ειδικά στη διάτρηση με λαγοφύσιγγα Αμερικάνικα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #286262

    Άκου Ανδρέα,εγώ θα προτιμούσα την κλασσική μαύρη βάση και λόγω στοιχειώδους απόκρυψης σε κάποια θηράματα,αλλά και για αποφυγή ξεφλουδισμάτων που έχω δει σε fusion,bereta stonecoat,franchi titanium κτλ.
    Για το μήκος κάννης δες τι σε βολεύει σκοπευτικά και χρηστικά.Για βλητικές διαφορές μην το σκέφτεσαι.Εχω μία gold invector plus του 95, 66άρα και τη vinci που πήρα πρόσφατα με 71 κάννη την πάει πηδιώντας προς απογοήτευση μου γιατί είναι καινούργιο κοσκινάκι μου.Ειδικά στη διάτρηση με λαγοφύσιγγα Αμερικάνικα…

    Για καποιον φιλο που ειπε για την συνθετικη. Αρχικα για την συνθετικη ελεγα αλλα ρε φιλε πολυ πλαστικουρα , σαν αεροβολο μου κανει. Γνωριζωντας ομως τα πλεονεκτηματα της ιδιως σε δυσκολες καταστασεις δεν την εχω αποριψει τελειως. Τωρα οσο για τη βαση απο οτι καταλαβα ειναι αισθητικο το θεμα και δεν εχω κολλημα ιδιεταιρο σε αυτο το σκελος. Και ειναι και 200 ε ακριβοτερη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #286229

    Εχω μία gold invector plus του 95, 66άρα και τη vinci που πήρα πρόσφατα με 71 κάννη την πάει πηδιώντας προς απογοήτευση μου γιατί είναι καινούργιο κοσκινάκι μου.Ειδικά στη διάτρηση με λαγοφύσιγγα Αμερικάνικα…

    Δηλαδη εννοεις οτι η Browning Gold τουφεκαει καλυτερα απο τη Benelli Vinci; Για δωσε τιποτα λεπτομερειες… B)

    Φιλικα Νικος :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #286228

    Δηλαδη εννοεις οτι η Browning Gold τουφεκαει καλυτερα απο τη Benelli Vinci; Για δωσε τιποτα λεπτομερειες… :P

    Φιλικα Νικος :D

    Καλά, εσένα σε έτρωγε πάντα ο πωπός σου… B) :rolleyes:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #286226

    Καλά, εσένα σε έτρωγε πάντα ο πωπός σου… B) :rolleyes:

    +1 :P :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #286225

    Καλά, εσένα σε έτρωγε πάντα ο πωπός σου… B) :rolleyes:

    Και τι να κανω; Να παω να παρω Benelli M2 και να τουφεκαει χειροτερα απο τον τενεκε σου; :P :) :D :)

    Ειπαμε οτι λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν!

    Φιλικα Νικος :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #286220

    Και τι να κανω; Να παω να παρω Benelli M2 και να τουφεκαει χειροτερα απο τον τενεκε σου; B) :D :rolleyes: :P

    Ειπαμε οτι λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν!

    Φιλικα Νικος :)

    Φιλε Νικο μαγικα οπλα δεν υπαρχουν.Ολα τα κανει η σωστη σκοπευση.Αν νομιζεις οτι εχεις εξαντλησει τις ικανοτητες ενος τελειου σκοπευτη θα σου προτεινα να πας στον Λεο να σε προωθησει σε καμια ολυμπιαδα,τα τουφεκια δεν φταινε σε τιποτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #179740

    Αν και είμαι εκτός τόπικ, θα απαντήσω στον Νίκο. Το 90% των παπιοκυνηγών που ξέρω εδώ κάτω έχουν ή m2 ή black eagle.Τα παπιά που σκοτώνουν κάθε χρόνο ούτε τα έχουμε φανταστεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    78
    Manos 1187 στις #286167

    Ναι παιδες μαλλον για μαξους παει το πραγμα. Τωρα το θεμα ειναι με τι καννη? Νομιζω βγαινει 67 και 71. Επισης πριν λιγο πληροφορηθηκα οτι βγαινει με λευκη και μαυρη βαση οπου παιζει και διαφορα τιμης. Τι λετε?

    εγω προτημησα κανη 71 ασπρη η μαυρη ειναι θεμα γουστου (προτημησα μαυρη) στα ξυλα εψαξα λιγο να βρω τα νερα οπως μ' αρεσουν καλα κυνηγια.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 102 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων