DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,461 έως 5,475 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #395201

    Ok Τόλη, δεν στο ρώτησα αυτό για να δω αν έχεις κυνηγήσει σε αντίξοες συνθήκες, αλλά να πάρω μια ιδέα για την κάρπωση. Αν για παράδειγμα πάμε 4 άτομα, για μια εβδομάδα στον Έβρο με τις συνθήκες που αναφέρεις και βαρέσουμε 150-200 πουλιά, θα είσαι ευχαριστημένος; Με άλλα λόγια, τι θα προτιμούσες, αυτό που σου περιγράφω εγώ ή Αζερμπαιντζαν;

     

    150 200 πουλια σε 5 μερες 2 ατομα δεν κανουν με τιποτα οτι καιρο και να κανει. θα πρεπει να μενεις εκει και να εισαι παρα πολυ καιρο μεσα για να κανεις τετοια νουμερα.

    εκτος και αν κανεις ολο βραδυνο και κυνηγισεις με παρανομα μεσα.

     


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #395292

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Ok Τόλη, δεν στο ρώτησα αυτό για να δω αν έχεις κυνηγήσει σε αντίξοες συνθήκες, αλλά να πάρω μια ιδέα για την κάρπωση. Αν για παράδειγμα πάμε 4 άτομα, για μια εβδομάδα στον Έβρο με τις συνθήκες που αναφέρεις και βαρέσουμε 150-200 πουλιά, θα είσαι ευχαριστημένος; Με άλλα λόγια, τι θα προτιμούσες, αυτό που σου περιγράφω εγώ ή Αζερμπαιντζαν;

    150 200 πουλια σε 5 μερες 2 ατομα δεν κανουν με τιποτα οτι καιρο και να κανει. θα πρεπει να μενεις εκει και να εισαι παρα πολυ καιρο μεσα για να κανεις τετοια νουμερα. εκτος και αν κανεις ολο βραδυνο και κυνηγισεις με παρανομα μεσα.

    Που είδες να γράφω 2 άτομα;   😯

    Η εβδομάδα δεν έχει 5 μέρες.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #395353

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    gianniskavala wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Ok Τόλη, δεν στο ρώτησα αυτό για να δω αν έχεις κυνηγήσει σε αντίξοες συνθήκες, αλλά να πάρω μια ιδέα για την κάρπωση. Αν για παράδειγμα πάμε 4 άτομα, για μια εβδομάδα στον Έβρο με τις συνθήκες που αναφέρεις και βαρέσουμε 150-200 πουλιά, θα είσαι ευχαριστημένος; Με άλλα λόγια, τι θα προτιμούσες, αυτό που σου περιγράφω εγώ ή Αζερμπαιντζαν;

    150 200 πουλια σε 5 μερες 2 ατομα δεν κανουν με τιποτα οτι καιρο και να κανει. θα πρεπει να μενεις εκει και να εισαι παρα πολυ καιρο μεσα για να κανεις τετοια νουμερα. εκτος και αν κανεις ολο βραδυνο και κυνηγισεις με παρανομα μεσα.

    Που είδες να γράφω 2 άτομα; Η εβδομάδα δεν έχει 5 μέρες. http://www.youtube.com/user/AltairLusso Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 7 ώρες, 28 λεπτά πριν από τον ALTAIR_LUSSO.

    Στον Εβρο μετρουν διαφορετικα

    Μπά δεν φταίει αυτό, αλλού ήθελε να καταλήξει ο φίλος … 😉 .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #395370

    Στον Εβρο μετρουν διαφορετικα

    ΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ… 🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #395520

    καλησπερα σε ολους σας

    εγω τα παραπανω νουμερα δεν  μπορω με τις συνθηκες αυτες να τα κανω προς το παρον

    εχουν χαθει τα καθαρα αλλα εχω βρει τα μικρα 😆

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #395540

    Καποιοι φιλοι εχουναι ανεβει πανω ,περιμενω αναφορα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #395614

    Στον Εβρο μετρουν διαφορετικα

     

    καλος ο χλευασμος.

     

    αλλα εγω ακομα και αν μετραω διαφορετικα, δεν χρειαζομαι να δωσω 2-3 χιλιαδες ευρω για τετοια νουμερα. ηδη εδω και ενα μηνα ανεβασα φωτο απο τα παπακια.

     

    σηντομα και νεοτερες χωρις να αναφερω νουμερα. θα αφησω εσενα να της μετρησεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #395615

    Μπά δεν φταίει αυτό, αλλού ήθελε να καταλήξει ο φίλος … .

     

    αυτο…..^^

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #395616

    Καποιοι φιλοι εχουναι ανεβει πανω ,περιμενω αναφορα….

     

    φιλε μου θα σου πω εγω τι γινετε χωρις να περιμενεις.

     

    παπακια δεν εχει. εχει ομως παρα πολλα γιασιλια και καστανιες.  παραπολλα ομως.

    οτι αλλο σου πουνε θα ειναι ψεμα.

     

    αυτα μεχρι εχτες το βραδυ. αν αλλαξε κατι σημερα δεν ξερω.  αυριο το απογευμα και την κυριακη ομως ειναι η καταληλες μερες. οποιος αντεξει την βροχη και το κρυο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #395680

    γεια σου γιαννη … ασε να λενε ρε συ εμεις ξερουμε τι παιζει  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #395698

    3000 Γιουρα ακουω. Σπασμενα οπλα ακουω. Χαλια φαγητο. γραψιμο απο τους διοργανωτες, Απειρα θηραματα τα οποια ομως δεν μπορεις νομιμα να φερεις. Ονειρω ζω μην με ξυπνατε ενα πραγμα δηλαδη. Παιδια ειπαμε αφου περνατε καλα ολα οκ αλλα μην βαφτιζουμε την εκμεταλευση και το πιασιμο κ@λου εμπειρια ζωης. Επειδη περυσι ειχα εκφερει αποψη για το εν λογω κυνηγι πεσανε 1-2 να μου πουν ποσο λαθος εχω και να παω να ζησω τον επιγειο παραδεισο για να καταλαβω και να βγω απο την πλανη μου

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #395700

    3000 Γιουρα ακουω. Σπασμενα οπλα ακουω. Χαλια φαγητο. γραψιμο απο τους διοργανωτες, Απειρα θηραματα τα οποια ομως δεν μπορεις νομιμα να φερεις. Ονειρω ζω μην με ξυπνατε ενα πραγμα δηλαδη. Παιδια ειπαμε αφου περνατε καλα ολα οκ αλλα μην βαφτιζουμε την εκμεταλευση και το πιασιμο κ@λου εμπειρια ζωης. Επειδη περυσι ειχα εκφερει αποψη για το εν λογω κυνηγι πεσανε 1-2 να μου πουν ποσο λαθος εχω και να παω να ζησω τον επιγειο παραδεισο για να καταλαβω και να βγω απο την πλανη μου

    Είπα και εγω …μόνο εγω είμαι ο παράξενος??? 😆

    Παίρνεις τα 500 ευρώ πας στον Εβρο περνάς μια χαρά και με μεγάλες πιθανότητες να βαρέσης αρκετά παπάκια, γυρνάς πίσω παίρνεις την γυναίκα σου και τα υπόλοιπα 2500 ευρώ και πας ένα καταπληκτικό επταήμερο στις Μαλβίδες και περνάς σαν πασάς ζώντας πράγματι ένα όνειρο σε ένα πραγματικό παράδεισο.. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #395702

    andreas1453 wrote:
    3000 Γιουρα ακουω. Σπασμενα οπλα ακουω. Χαλια φαγητο. γραψιμο απο τους διοργανωτες, Απειρα θηραματα τα οποια ομως δεν μπορεις νομιμα να φερεις. Ονειρω ζω μην με ξυπνατε ενα πραγμα δηλαδη. Παιδια ειπαμε αφου περνατε καλα ολα οκ αλλα μην βαφτιζουμε την εκμεταλευση και το πιασιμο κ@λου εμπειρια ζωης. Επειδη περυσι ειχα εκφερει αποψη για το εν λογω κυνηγι πεσανε 1-2 να μου πουν ποσο λαθος εχω και να παω να ζησω τον επιγειο παραδεισο για να καταλαβω και να βγω απο την πλανη μου

    Είπα και εγω …μόνο εγω είμαι ο παράξενος??? Παίρνεις τα 500 ευρώ πας στον Εβρο περνάς μια χαρά και με μεγάλες πιθανότητες να βαρέσης αρκετά παπάκια, γυρνάς πίσω παίρνεις την γυναίκα σου και τα υπόλοιπα 2500 ευρώ και πας ένα καταπληκτικό επταήμερο στις Μαλβίδες και περνάς σαν πασάς ζώντας πράγματι ένα όνειρο σε ένα πραγματικό παράδεισο..

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 3 λεπτά πριν από τον diomilesis.

    +100000000000

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #395716

    andreas1453 wrote:
    3000 Γιουρα ακουω. Σπασμενα οπλα ακουω. Χαλια φαγητο. γραψιμο απο τους διοργανωτες, Απειρα θηραματα τα οποια ομως δεν μπορεις νομιμα να φερεις. Ονειρω ζω μην με ξυπνατε ενα πραγμα δηλαδη. Παιδια ειπαμε αφου περνατε καλα ολα οκ αλλα μην βαφτιζουμε την εκμεταλευση και το πιασιμο κ@λου εμπειρια ζωης. Επειδη περυσι ειχα εκφερει αποψη για το εν λογω κυνηγι πεσανε 1-2 να μου πουν ποσο λαθος εχω και να παω να ζησω τον επιγειο παραδεισο για να καταλαβω και να βγω απο την πλανη μου

    Είπα και εγω …μόνο εγω είμαι ο παράξενος??? Παίρνεις τα 500 ευρώ πας στον Εβρο περνάς μια χαρά και με μεγάλες πιθανότητες να βαρέσης αρκετά παπάκια, γυρνάς πίσω παίρνεις την γυναίκα σου και τα υπόλοιπα 2500 ευρώ και πας ένα καταπληκτικό επταήμερο στις Μαλβίδες και περνάς σαν πασάς ζώντας πράγματι ένα όνειρο σε ένα πραγματικό παράδεισο..

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 44 λεπτά πριν από τον diomilesis.

    Διονύση όλα ωραία αλλά γιατί με τη γυναίκα;;; 😀 😀 😀 Έτσι για να αποφορτίσουμε το κλίμα γιατί μου φαίνεται ότι μυρίζει μπαρούτι… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #395718

    andreas1453 wrote:
    3000 Γιουρα ακουω. Σπασμενα οπλα ακουω. Χαλια φαγητο. γραψιμο απο τους διοργανωτες, Απειρα θηραματα τα οποια ομως δεν μπορεις νομιμα να φερεις. Ονειρω ζω μην με ξυπνατε ενα πραγμα δηλαδη. Παιδια ειπαμε αφου περνατε καλα ολα οκ αλλα μην βαφτιζουμε την εκμεταλευση και το πιασιμο κ@λου εμπειρια ζωης. Επειδη περυσι ειχα εκφερει αποψη για το εν λογω κυνηγι πεσανε 1-2 να μου πουν ποσο λαθος εχω και να παω να ζησω τον επιγειο παραδεισο για να καταλαβω και να βγω απο την πλανη μου

    Είπα και εγω …μόνο εγω είμαι ο παράξενος???

    Παίρνεις τα 500 ευρώ πας στον Εβρο περνάς μια χαρά και με μεγάλες πιθανότητες να βαρέσης αρκετά παπάκια, γυρνάς πίσω παίρνεις την γυναίκα σου και τα υπόλοιπα 2500 ευρώ και πας ένα καταπληκτικό επταήμερο στις Μαλβίδες και περνάς σαν πασάς ζώντας πράγματι ένα όνειρο σε ένα πραγματικό παράδεισο..

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 48 λεπτά πριν από τον diomilesis.

    ΔΙΟΝΥΣΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ

    3000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ,ΕΧΕΙ ΚΑΒΑΝΤΖΑ ΓΙΑ

    ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΜΑΛΒΙΔΕΣ Κ

    ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ,Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΕΙΝΑΙ

    ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΟΥΛΙ. 😆 😆 😆

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,461 έως 5,475 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων