Αγορα καινουργιου οπλου benelli-winchester.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #246023

    Τοσο πολυ αρωσταινουνε που δεν μπορουν να ριξουν ουτε χηνες ουτε φασσες!!!(βλ. ποσταρισματα Δανου και Kokerkost)!!!Δανο πουλα την benelli γιατι σε λιγο καιρο θα σε επικυρηξουνε οι φιλοζωικες(παρε beretta μπας και γλυτωσει καμια φασσα και κατεβει προς τα μερη μας)!!!

    Φιλαράκο κυνηγάς συχνά σε νερά, πάγους και χιόνια; ;)
    Αν, ναι, που ακριβώς κυνηγάς;

    Άσε τους υπόλοιπους, εγώ μιλάω από προσωπικές εμπειρίες και μόνο ότι έχουν δει τα μάτια μου.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #246022

    Τοσο πολυ αρωσταινουνε που δεν μπορουν να ριξουν ουτε χηνες ουτε φασσες!!!(βλ. ποσταρισματα Δανου και Kokerkost)!!!Δανο πουλα την benelli γιατι σε λιγο καιρο θα σε επικυρηξουνε οι φιλοζωικες(παρε beretta μπας και γλυτωσει καμια φασσα και κατεβει προς τα μερη μας)!!!

    Φιλε μαζι με τον Δανο και τον Kokershot με BENELLI CENTRO στις φασσες , μην ξεχασουμε και στα υδροβια και τον φιλο μου τον Γιαννη ΤΖΟ ( ROBERTSON) 1974 με BENELLI SUPERSPORT , μεγαλη ζημια εκανε φετος , αλλα και τον Αρη απο Καλαματα με Μ2 παραλλαγη

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #246021

    Φιλε μαζι με τον Δανο και τον Kokershot με BENELLI CENTRO στις φασσες , μην ξεχασουμε και στα υδροβια και τον φιλο μου τον Γιαννη ΤΖΟ ( ROBERTSON) 1974 με BENELLI SUPERSPORT , μεγαλη ζημια εκανε φετος , αλλα και τον Αρη απο Καλαματα με Μ2 παραλλαγη

    Όντως παιδιά, τις φάσσες σε ποιο βάλτο τις βαράτε;;;; :D

    Επίσης στην Καλαμάτα επικρατούν πολικές θερμοκρασίες όλο τον χρόνο…. ;)

    Ας διαβάζουμε πρώτα τι γράφει ο άλλος και ας μην είμαστε τόσο παθιασμένοι… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #196633

    Όχι δεν κυνηγάω σε ποτάμια και.λίμνες. Κυνηγάω φασσες στην βόρειο Ελλάδα μια φορά τον χρόνο στα περάσματα τον Οκτώβριο και μετά αττική και Πελοπόννησο για τσικλοκοτσιφα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #246016

    Όχι δεν κυνηγάω σε ποτάμια και.λίμνες. Κυνηγάω φασσες στην βόρειο Ελλάδα μια φορά τον χρόνο στα περάσματα τον Οκτώβριο και μετά αττική και Πελοπόννησο για τσικλοκοτσιφα.

    Δεν ρώτησα εσένα φίλε μου, τον συνάδελφο Κατσάνο ρώτησα που βιάστηκε να ειρωνευτεί και να με παραπέμψει σε κάποιους συναδέλφους που έχουν επιτυχίες. Οι καθιστές οι φάσσες και με μπροστογεμή πέφτουν ;). Εξάλλου το μήνυμα μου ήταν ξεκάθαρο, δεν αναφέρθηκα σε βουνό αλλά στου κουφού την πόρτα…. :D

    Ότι όπλο και να πάρεις φίλε μου, εύχομαι υγεία να έχεις πάνω από όλα και δουλειά για να μπορέσεις να το χαρείς :D .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #196643

    Να ρωτήσω η black shadow είναι με συνθετικά μέρη μαύρου χρώματος η ξύλινη; Γιατί στο σάιτ της εταιρείας την δείχνει για συνθετική και αυτή με το ξύλο λέγετε back field, ενώ στα ελληνικά σάιτ παρουσιάζουν την black shadow σαν ξύλινη. Τι απ'όλα ισχυει;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #196644

    νομιζω ερχεται και με τα 2 αλλα δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος-μην σε παρω στον λαιμο μου.παντως δεχεται και ξυλινο και συνθετικο κοντακι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    ΚΑΤΣΑΝΟΣ στις #245960

    Όντως παιδιά, τις φάσσες σε ποιο βάλτο τις βαράτε;;;; :angry:

    Επίσης στην Καλαμάτα επικρατούν πολικές θερμοκρασίες όλο τον χρόνο…. :angry:

    Ας διαβάζουμε πρώτα τι γράφει ο άλλος και ας μην είμαστε τόσο παθιασμένοι… :angry:

    Οι φασσες του Δανου και του kokerkost ειναι καθιστες μπορει και να κοιμουνται και τα παπια του tzo1974 ειναι απο τον εθνικο κηπο :angry: :) :blink: Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #245916

    Οι φασσες του Δανου και του kokerkost ειναι καθιστες μπορει και να κοιμουνται και τα παπια του tzo1974 ειναι απο τον εθνικο κηπο :angry: :angry: :angry: Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!!

    Τι να σου πω ρε άνθρωπε, ότι και να πω μοιάζει λίγο. Μάλλον όσοι (σκοπευτές πρωταθλητές, οπλογνώστες, οπλουργοί κτλ) κρατάνε τους μηχανισμούς των Benelli και πετάνε τις κάννες, μάλλον είναι μαλάκες και δεν έχουν τι να κάνουν τα λεφτά τους.

    Εσύ ωστόσο συνεχίζεις να μην μας λες που κυνηγάς με την Benelli σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    454
    Crellion στις #245915

    Δεν ρώτησα εσένα φίλε μου, τον συνάδελφο Κατσάνο ρώτησα που βιάστηκε να ειρωνευτεί και να με παραπέμψει σε κάποιους συναδέλφους που έχουν επιτυχίες. Οι καθιστές οι φάσσες και με μπροστογεμή πέφτουν :angry:. Εξάλλου το μήνυμα μου ήταν ξεκάθαρο, δεν αναφέρθηκα σε βουνό αλλά στου κουφού την πόρτα…. :angry:

    Ότι όπλο και να πάρεις φίλε μου, εύχομαι υγεία να έχεις πάνω από όλα και δουλειά για να μπορέσεις να το χαρείς :angry: .

    Οι φάσες του Κώστα δεν είναι καθιστές και του Δάνου περισσότερο όχι παρά ναι. Επίσης έχει ο πατέρας μου τη centro και όχι μόνο τις φαρμακώνει τις φάσσες (τις ιπτάμενες) αλλά και εμένα που το χρησιμοποιώ μια στο τόσο το όπλο μου δίνει καλύτερη αίσθηση στις φάσες πάρα την 66 εκ. κάνη από την 71 εκ. κάννης 390 silver mallard μου με την οποία έχω ρίξει πολλά φυσίγγια.

    Οπότε για φάσσες μην μπαίνεις σε λεπτομέρειες η centro απλά ξυρίζει (και ραφαέλο επίσης έχω δει να ξυρίζει τώρα κρύο ξεκρύο δεν θυμάμαι).

    Για υδρόβια δεν έχω εμπειρίες δεν έχω και άποψη να καταθέσω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #245907

    Ξανασκέψου το τότε όσον αφορά τις Benelli (εκτός από τις Μ1 ή Μ2). Με το νερό και το κρύο…αρρωσταίνουν :angry:

    [font=”Comic Sans MS”]ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΣ….
    ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ
    ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ Κ 40 ΠΥΡΕΤΟ
    ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ!!!!
    [/font]

    :angry: :angry: :angry:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #245903

    [font=”Comic Sans MS”][b]ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΣ….
    ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ
    ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ Κ 40 ΠΥΡΕΤΟ
    ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ!!!![/b][/font]

    :angry: :angry: :angry:

    Κομπρέσες με λαδωμένα πανάκια και βενζίνη… φάρμακο :angry: !

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #245894

    [font=”Comic Sans MS”][b]ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΣ….
    ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ
    ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ Κ 40 ΠΥΡΕΤΟ
    ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ!!!![/b][/font]

    :angry: :angry: :angry:

    Κομπρέσες με λαδωμένα πανάκια και βενζίνη… φάρμακο :angry: !

    ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ και οι 2 σας

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #245893

    ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ και οι 2 σας

    Ιελααααααα Πανουτς!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #245866

    Κομπρέσες με λαδωμένα πανάκια και βενζίνη… φάρμακο :angry: !

    [font=”Comic Sans MS”]ΜΠΑ, ΜΙΑ ΒΕRETTA
    ΘΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ…. :angry: :angry:

    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ
    ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΙ ΒΕRETTAKΗΔΕΣ? :angry: :)

    ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΛΟ Κ ΝΑΧΕΙΣ ΤΟ
    ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ
    ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ
    ΕΜΠΛΟΚΕΣ,ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΤΑ
    ΟΠΛΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ…
    [/font]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων