ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,141 έως 7,155 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    470
    xxpetros στις #402281

    Σε θερμοκρασίες κάτω του μηδέν θα δουλεύουν το ίδιο; Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω για τα beretta special με την CSB1 τα οποία με ήπιο καιρό φάνηκε ότι τα πήγαιναν εξαιρετικά στο παπί. Με πολύ κρύο όμως τα έχει δουλέψει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

    Φιλε σε πολυ κρυο θα σε αφησουν !!!

    Για πολυ κρυο πρεπει να πας σε αλλο φυσιγγι


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #402295

    Tasos75 wrote:
    Σε θερμοκρασίες κάτω του μηδέν θα δουλεύουν το ίδιο; Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω για τα beretta special με την CSB1 τα οποία με ήπιο καιρό φάνηκε ότι τα πήγαιναν εξαιρετικά στο παπί. Με πολύ κρύο όμως τα έχει δουλέψει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

    Φιλε σε πολυ κρυο θα σε αφησουν !!! Για πολυ κρυο πρεπει να πας σε αλλο φυσιγγι

    Όπως;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    454
    Crellion στις #402392

    kalimera se oloys.mipos xeretai na moy pite ti gnomi sas gia ta fisiggia ta f2 se 34 gr? noymero 6. opoios to exei doylepsi as pei tin gnomi toy.eyxaristo.

    Σχεδόν 100% σε φάσες σε λογικές – μέσες αποστάσεις φέτος. Δεν έτυχα σε πολύ κρύο. Δεν πήρα “θαυματουργά” κανένα μακρινό πουλί οπότε για όλμοι δεν κάνουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #402393

    xxpetros wrote:

    Tasos75 wrote:
    Σε θερμοκρασίες κάτω του μηδέν θα δουλεύουν το ίδιο; Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω για τα beretta special με την CSB1 τα οποία με ήπιο καιρό φάνηκε ότι τα πήγαιναν εξαιρετικά στο παπί. Με πολύ κρύο όμως τα έχει δουλέψει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

    Φιλε σε πολυ κρυο θα σε αφησουν !!! Για πολυ κρυο πρεπει να πας σε αλλο φυσιγγι

    Όπως;

    Fly Target Premier 38 gr , Lambro Biturbo 36 gr

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    454
    Crellion στις #402402

    Μια που μιλάμε για το Biturbο ψήθηκε κανείς να αγοράσει και χρησιμοποιήσει το φετινό το 38gr.?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #402477

    Tasos75 wrote:

    xxpetros wrote:

    Tasos75 wrote:
    Σε θερμοκρασίες κάτω του μηδέν θα δουλεύουν το ίδιο; Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω για τα beretta special με την CSB1 τα οποία με ήπιο καιρό φάνηκε ότι τα πήγαιναν εξαιρετικά στο παπί. Με πολύ κρύο όμως τα έχει δουλέψει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

    Φιλε σε πολυ κρυο θα σε αφησουν !!! Για πολυ κρυο πρεπει να πας σε αλλο φυσιγγι

    Όπως;

    Fly Target Premier 38 gr , Lambro Biturbo 36 gr

    Θενκς , η Fly Target τελικά έκλεισε ή όχι; Γιατί η πληροφορία από οπλοτεχνική που τα έφερνε Αθήνα ήταν ότι τα παιδιά στην Κρήτη το κλείσανε το μαγαζί.

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #402518

    Tasos75 wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    Tasos75 wrote:

    xxpetros wrote:

    Tasos75 wrote:
    Σε θερμοκρασίες κάτω του μηδέν θα δουλεύουν το ίδιο; Το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω για τα beretta special με την CSB1 τα οποία με ήπιο καιρό φάνηκε ότι τα πήγαιναν εξαιρετικά στο παπί. Με πολύ κρύο όμως τα έχει δουλέψει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

    Φιλε σε πολυ κρυο θα σε αφησουν !!! Για πολυ κρυο πρεπει να πας σε αλλο φυσιγγι

    Όπως;

    Fly Target Premier 38 gr , Lambro Biturbo 36 gr

    Θενκς , η Fly Target τελικά έκλεισε ή όχι; Γιατί η πληροφορία από οπλοτεχνική που τα έφερνε Αθήνα ήταν ότι τα παιδιά στην Κρήτη το κλείσανε το μαγαζί.

    οχι φιλε φθιαχνει κανονικα

    Αυτό είναι ευχάριστο, να σαι καλά.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #402519

    Αυτό είναι ευχάριστο, να σαι καλά.

    Όντως πολύ ευχάριστο αλλά πολύ δυσάρεστη τιμή, πέρσι τα ειχα δει στον Πλαστουργό 17€ το κουτί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #402523

    Tasos75 wrote:
    Αυτό είναι ευχάριστο, να σαι καλά.

    Όντως πολύ ευχάριστο αλλά πολύ δυσάρεστη τιμή, πέρσι τα ειχα δει στον Πλαστουργό 17€ το κουτί.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Θυμάμαι πριν 2 ή 3 χρόνια είχα πάρει τα winter 10 Ε και τα premier αν δεν κάνω λάθος είχαν 11 ή 11,5.

    Πότε φτάσανε τα 17 !?!

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #402526

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    Tasos75 wrote:
    Αυτό είναι ευχάριστο, να σαι καλά.

    Όντως πολύ ευχάριστο αλλά πολύ δυσάρεστη τιμή, πέρσι τα ειχα δει στον Πλαστουργό 17€ το κουτί. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Θυμάμαι πριν 2 ή 3 χρόνια είχα πάρει τα winter 10 Ε και τα premier αν δεν κάνω λάθος είχαν 11 ή 11,5. Πότε φτάσανε τα 17 !?!

    Ή 16 ή 17 , είμαι απόλυτα σίγουρος γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση. Μπορεί να είναι θέμα μαγαζιού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #402562

    Tasos75 wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    Tasos75 wrote:
    Αυτό είναι ευχάριστο, να σαι καλά.

    Όντως πολύ ευχάριστο αλλά πολύ δυσάρεστη τιμή, πέρσι τα ειχα δει στον Πλαστουργό 17€ το κουτί. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Θυμάμαι πριν 2 ή 3 χρόνια είχα πάρει τα winter 10 Ε και τα premier αν δεν κάνω λάθος είχαν 11 ή 11,5. Πότε φτάσανε τα 17 !?!

    Ή 16 ή 17 , είμαι απόλυτα σίγουρος γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση. Μπορεί να είναι θέμα μαγαζιού.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    😯

    😯

    😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #402563

    kalimera se oloys.mipos xeretai na moy pite ti gnomi sas gia ta fisiggia ta f2 se 34 gr? noymero 6. opoios to exei doylepsi as pei tin gnomi toy.eyxaristo.

    ΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΣ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΑΜΕΣΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #402570

    ΤΑΚΗ  ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΡΩΤΟΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ, ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ.ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΑ ΦΡΑΠΟΓΑΛΑ. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #402581

    Για τι εργαλεια μιλαμε;  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #402617

    ΤΑΚΗ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΡΩΤΟΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ, ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ.ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΑ ΦΡΑΠΟΓΑΛΑ.

    ΦΙΛΙΚΑ tasosmp

    ΤΑΣΟ ΜΟΥ ΑΣ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,141 έως 7,155 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων