ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,156 έως 7,170 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #402619

    ΒΙΚΤΩΡΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ MEC 9000 ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. 😳 ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΕΙΡΑ,ΕΡΧΕΣΕ 3.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ   benelli-crioevo.

    ΥΓ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ?????ΠΡΟΛΑΒΑ 😆


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #402620

    Eγω αγοραζω υλικα. Το τι θα τα κανω ειναι αλλο θεμα, αλλα υποψιαζομαι την απαντηση  🙁

    Ευελπιστω να μη χρειαστουν μονο στο σκοπευτηριο το καλοκαιρι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #402632

    διαβαζοντας καποια σχολια περι τιμων , μου ηρθε μια σκεψη και την καταθετω , διαβαζω συνεχεια το , ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ το ταδε  φυσιγγι ,   μα ειδικα στο κυνυγι των παπιων και πιο ειδικα στον Εβρο , θα κολλησουμε στα 1  και 2 ε που στοιχιζει παραπανω ενα κουτι αριστα φυσιγγια ? δηλαδη θα χαλασουμε 5οο ε για τα υπολοιπα εξοδα , και θα κολλησουμε στα 30  ε παραπανω που κανουν παραπανω τα 10 κουτια φυσιγγια  ?   φυσιγγια , τα οποια θα μας κανουν  , να το γραψω και λιγο λαικα , μαγκες ?? δεν απευθυνομαι σε κανεναν συγκεκριμενα και μην παρεξηγηθω , αλλα το διαβαζω συνεχεια και απορω , και πολυ καλυτερα ειναι 5 κουτια πανακριβα φυσιγγια απο 10 κουτια αχρηστα φυσιγγια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #402647

    διαβαζοντας καποια σχολια περι τιμων , μου ηρθε μια σκεψη και την καταθετω , διαβαζω συνεχεια το , ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ το ταδε φυσιγγι , μα ειδικα στο κυνυγι των παπιων και πιο ειδικα στον Εβρο , θα κολλησουμε στα 1 και 2 ε που στοιχιζει παραπανω ενα κουτι αριστα φυσιγγια ? δηλαδη θα χαλασουμε 5οο ε για τα υπολοιπα εξοδα , και θα κολλησουμε στα 30 ε παραπανω που κανουν παραπανω τα 10 κουτια φυσιγγια ? φυσιγγια , τα οποια θα μας κανουν , να το γραψω και λιγο λαικα , μαγκες ?? δεν απευθυνομαι σε κανεναν συγκεκριμενα και μην παρεξηγηθω , αλλα το διαβαζω συνεχεια και απορω , και πολυ καλυτερα ειναι 5 κουτια πανακριβα φυσιγγια απο 10 κουτια αχρηστα φυσιγγια

    Θα συμφωνήσω απόλυτα , αρκεί να μιλάμε για λογικές διαφορές κ όχι για τα διπλάσια χρήματα για το ίδιο προιον με άλλης εταιρείας …αν κ τέτοια φαινόμενα αρχίζουν να εξαφανίζονται από την αγορά…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    147
    benelli-crioevo στις #402649

    ΒΙΚΤΩΡΑ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ MEC 9000 ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΕΙΡΑ,ΕΡΧΕΣΕ 3.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ benelli-crioevo. ΥΓ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ?????ΠΡΟΛΑΒΑ

    ΦΙΛΙΚΑ tasosmp

    taso an balei poylia kato,pare tilefono.enas filos exei spiti ekei ap tiginaika toy kai simera moy elege gia diimero.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #402662

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΟΥΛΙΑ,ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΠΟΝΗΡΑ ΣΗΜΕΙΑ  ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ,ΕΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #402701

    διαβαζοντας καποια σχολια περι τιμων , μου ηρθε μια σκεψη και την καταθετω , διαβαζω συνεχεια το , ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ το ταδε φυσιγγι , μα ειδικα στο κυνυγι των παπιων και πιο ειδικα στον Εβρο , θα κολλησουμε στα 1 και 2 ε που στοιχιζει παραπανω ενα κουτι αριστα φυσιγγια ? δηλαδη θα χαλασουμε 5οο ε για τα υπολοιπα εξοδα , και θα κολλησουμε στα 30 ε παραπανω που κανουν παραπανω τα 10 κουτια φυσιγγια ? φυσιγγια , τα οποια θα μας κανουν , να το γραψω και λιγο λαικα , μαγκες ?? δεν απευθυνομαι σε κανεναν συγκεκριμενα και μην παρεξηγηθω , αλλα το διαβαζω συνεχεια και απορω , και πολυ καλυτερα ειναι 5 κουτια πανακριβα φυσιγγια απο 10 κουτια αχρηστα φυσιγγια

    Δημήτρη έχεις δίκιο αλλά το θέμα είναι αν π.χ. κάποιος πουλάει ένα συγκεκριμένο φυσίγγι 7€ και κάποιος άλλος ακριβώς το ίδιο φυσίγγι το δίνει 10€…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #403173

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ DIRECT THS LUMBRO Ν0 9 ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΛΛΗΠΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΗ ΜΑΛΟΝ ΛΙΩΜΕΝΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ; ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    deep blue sea στις #403197

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ DIRECT THS LUMBRO Ν0 9 ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ ΣΕ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΛΛΗΠΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΗ ΜΑΛΟΝ ΛΙΩΜΕΝΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ; ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ;

    δεν νομίζω να είναι καμμενο πλαστικό αλλά άκαυστη πυρίτιδα.

    εντάξει δεν είναι και τραγικό αλλά καλό είναι όσο δυνατό λιγότερα κατάλοιπα καλύτερα γι  σένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #403211

    Πολύ βρωμιά στην κάννη κ από τα sipe (nobelsport) αλλά κ πολύ καλά αποτελέσματα…με 686 silver pigeon , 4*-2*

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #403212

    Πολύ βρωμιά στην κάννη κ από τα sipe (nobelsport) αλλά κ πολύ καλά αποτελέσματα…με 686 silver pigeon , 4*-2*

    Συμφωνω και στα δυο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #403215

    Θα ήθελα την γνώμη – εντυπώσεις σας για τα s4 της nobelsport …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #403370

    Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους και καλή χρονιά. Σήμερα δοκίμασα για πρώτη φορά ΄το νέο φυσίγγι της ΕΛΒΙΟΦΥΣ το Champion Guarantee. 38 γρ. και Μ92ς. Το χρησιμοποίησα επειδή στις προδιαγραφές είναι παρόμοιο με αυτό που χρησιμοποιώ για δεκαετίες στο κυνήγι της πάπιας το Semi Magnum του Υψηλού. Αποτελέσματα εκπληκτικά τιμή ανεπανάληπτη. (Μου τα έφερε Δραμινός φίλος 7,5 ευρώ το κουτί των 25). Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους δύσκολους καιρούς που βιώνουμε. Παράκληση για μη παρεξήγηση προώθησης προϊόντος, καθόσον ουδεμία σχέση έχω με τον κατασκευαστή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #403381

    Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους και καλή χρονιά. Σήμερα δοκίμασα για πρώτη φορά ΄το νέο φυσίγγι της ΕΛΒΙΟΦΥΣ το Champion Guarantee. 38 γρ. και Μ92ς. Το χρησιμοποίησα επειδή στις προδιαγραφές είναι παρόμοιο με αυτό που χρησιμοποιώ για δεκαετίες στο κυνήγι της πάπιας το Semi Magnum του Υψηλού. Αποτελέσματα εκπληκτικά τιμή ανεπανάληπτη. (Μου τα έφερε Δραμινός φίλος 7,5 ευρώ το κουτί των 25). Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους δύσκολους καιρούς που βιώνουμε. Παράκληση για μη παρεξήγηση προώθησης προϊόντος, καθόσον ουδεμία σχέση έχω με τον κατασκευαστή.

    Alex με τι όπλο τα έριξες και σε ποιες καιρικές συνθήκες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #403386

    alex 1912 wrote:
    Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους και καλή χρονιά. Σήμερα δοκίμασα για πρώτη φορά ΄το νέο φυσίγγι της ΕΛΒΙΟΦΥΣ το Champion Guarantee. 38 γρ. και Μ92ς. Το χρησιμοποίησα επειδή στις προδιαγραφές είναι παρόμοιο με αυτό που χρησιμοποιώ για δεκαετίες στο κυνήγι της πάπιας το Semi Magnum του Υψηλού. Αποτελέσματα εκπληκτικά τιμή ανεπανάληπτη. (Μου τα έφερε Δραμινός φίλος 7,5 ευρώ το κουτί των 25). Το προτείνω ανεπιφύλακτα στους δύσκολους καιρούς που βιώνουμε. Παράκληση για μη παρεξήγηση προώθησης προϊόντος, καθόσον ουδεμία σχέση έχω με τον κατασκευαστή.

    Alex με τι όπλο τα έριξες και σε ποιες καιρικές συνθήκες;

    Χρήστος
    Κομοτηνή

    Kαλησπέρα Χρήστο. Οπλο Βeretta 391 Extreme-2. Επειδή είμαστε γείτονες (ΞΑΝΘΗ) σήμερα το πρωϊ 3 βαθ C.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,156 έως 7,170 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων