Συνταγή για τσίχλες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 102 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #240849

    Χωρις την πετσα αλοιωνει τη γευση ρε φιλε :( καλητερα θα ειναι τα μπιφτεκακια τσιχλας τελικα
    θα το κανω με το αδερφι οταν παω λαμια μερια και θα σας πω

    ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ INTERNET :( ΦΩΝΑΞΕ ΜΑΣ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ;) :(


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240846

    Θα σε φτιαξω εγω κουμπαρε αμα δεν εχει εκει μην φοβασε

    φτιαξεμαι εση και θα σου στειλω μια τσαντα χοχλιους να γληφεις τα δαχτηλασου.. ;) :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240750

    ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Ο ΚΙΜΑΣ ΑΠΟ ΤΣΙΧΛΕΣ…..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ;ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ….ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΧΑΣΑΠΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΙΜΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ…. ;)

    αν της περασεις απο την μηχανη του κυμα 2-3 φορες η μηχανη θα σπασει ολλα τα κοκαλακια αν και στο τελος θα εχεις την εντηποση οτι μεσα στον κυμα υπαρχουν κατη στο μεγεθος τις αμου..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #240695

    αν της περασεις απο την μηχανη του κυμα 2-3 φορες η μηχανη θα σπασει ολλα τα κοκαλακια αν και στο τελος θα εχεις την εντηποση οτι μεσα στον κυμα υπαρχουν κατη στο μεγεθος τις αμου..

    Kαπου εγραψες οτι μαζεψες σπαραγγια τις προαλες και με εβαλες στην μπριζα γιατι μου αρεσουν πολυ τα αγρια σπαραγγια
    βγηκα και εγω σημερα μια βολτα παρολο που ειναι νορις για εμας μαζεψα μερικα στις ελιες,και θα ξαναβγω να μαζεψω κανενα ακομα
    θα τα κανω με αυγουλακια κλασικη συνταγη,,μου ελειψε η μυρωδια που σου αφηνουν στα χερια,,και στο κατουρημα φυσικα ;)
    αυτα τα φαγητα ειναι φαρμακα τις φυσης και πρεπει να τα τρωμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240692

    Kαπου εγραψες οτι μαζεψες σπαραγγια τις προαλες και με εβαλες στην μπριζα γιατι μου αρεσουν πολυ τα αγρια σπαραγγια
    βγηκα και εγω σημερα μια βολτα παρολο που ειναι νορις για εμας μαζεψα μερικα στις ελιες,και θα ξαναβγω να μαζεψω κανενα ακομα
    θα τα κανω με αυγουλακια κλασικη συνταγη,,μου ελειψε η μυρωδια που σου αφηνουν στα χερια,,και στο κατουρημα φυσικα ;)
    αυτα τα φαγητα ειναι φαρμακα τις φυσης και πρεπει να τα τρωμε

    :( :( :(
    τι ειναι αυτο;
    ελλα κατω στην κρητη να παμε σε κατι πλαγιες να δεις τη εστει σφαραγγη. :P :D
    τωρα περα απο την πλακα ειναι απο τις καλητερες πρασιναδες που υπαρχουν.
    και παντα το αγριο γιατη το ημερο δεν το τροναι πυτε οι κατσηκες. :D

    δωκιμασε να καψεις ελεολαδο και πεταξε στο τηγανακι μιαχουφτα σφαραγγια μονατους ριξε λιγο πιπερη τσηγαρισετα 5-8 λεπτα και φατα σκετα μαζι με ενα λιτρι κραση. :D :D

    αν τα τρως με τα χερια θα γληφεις και τα δαχτηλασου..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #240691

    ;) :( :(
    τι ειναι αυτο;
    ελλα κατω στην κρητη να παμε σε κατι πλαγιες να δεις τη εστει σφαραγγη. :( :P
    τωρα περα απο την πλακα ειναι απο τις καλητερες πρασιναδες που υπαρχουν.
    και παντα το αγριο γιατη το ημερο δεν το τροναι πυτε οι κατσηκες. :D

    δωκιμασε να καψεις ελεολαδο και πεταξε στο τηγανακι μιαχουφτα σφαραγγια μονατους ριξε λιγο πιπερη τσηγαρισετα 5-8 λεπτα και φατα σκετα μαζι με ενα λιτρι κραση. :D :D

    αν τα τρως με τα χερια θα γληφεις και τα δαχτηλασου..

    [font=”Arial Black”]ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ? :D [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #240689

    ;) :( :(
    τι ειναι αυτο;
    ελλα κατω στην κρητη να παμε σε κατι πλαγιες να δεις τη εστει σφαραγγη. :( :P
    τωρα περα απο την πλακα ειναι απο τις καλητερες πρασιναδες που υπαρχουν.
    και παντα το αγριο γιατη το ημερο δεν το τροναι πυτε οι κατσηκες. :D

    δωκιμασε να καψεις ελεολαδο και πεταξε στο τηγανακι μιαχουφτα σφαραγγια μονατους ριξε λιγο πιπερη τσηγαρισετα 5-8 λεπτα και φατα σκετα μαζι με ενα λιτρι κραση. :D :D

    αν τα τρως με τα χερια θα γληφεις και τα δαχτηλασου..

    οκ θα τα κανω και ετσι οπως λες να δω πως ειναι,,πιο μετα θα εχει πραμα και εδω φιλε ακομα δεν εχουν βγει εδω περα
    εσεις εισαστε ενα μηνα μπροστα λογο του καιρου που εχετε μαλον,για αυτο εχει απο τωρα αρκετα
    τα ημερα δεν θελω ουτε να τα βλεπω φιλε,ποτε μου δεν εφαγα,,ρε λες να ειναι πιο νοστιμα :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #240688

    [font=”Arial Black”]ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ? ;) [/font]

    Κατσε να τακαρω την ομελετα και να στην βαλω φωτο να μαθεις εσυ μετα που φωναζεις :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240687

    [font=”Arial Black”]ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ? ;) [/font]

    για τον φιλομου το βικτορα :( :( :(


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #240686

    για τον φιλομου το βικτορα ;) :( :(
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/P1110167-600×449.jpg[/img]
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/vkusnyj-recept-sparzha.jpg[/img]
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/sparja_s_gribami_lukom_i_goroshkom-10147.jpg[/img]

    ωρε φιλαρακι τι με εκανες τωρα …..τα σαλια μου τρεχουν :( :P αυτα ειναι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #240685

    για τον φιλομου το βικτορα ;) :( :(
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/P1110167-600×449.jpg[/img]
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/vkusnyj-recept-sparzha.jpg[/img]
    [img]http://i900.photobucket.com/albums/ac206/herbi_2009/sparja_s_gribami_lukom_i_goroshkom-10147.jpg[/img]

    [font=”Arial Black”]ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΦΩΤΟ…ΔΕ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ COURIER ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ? :( [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240684

    οκ θα τα κανω και ετσι οπως λες να δω πως ειναι,,πιο μετα θα εχει πραμα και εδω φιλε ακομα δεν εχουν βγει εδω περα
    εσεις εισαστε ενα μηνα μπροστα λογο του καιρου που εχετε μαλον,για αυτο εχει απο τωρα αρκετα
    τα ημερα δεν θελω ουτε να τα βλεπω φιλε,ποτε μου δεν εφαγα,,ρε λες να ειναι πιο νοστιμα :(

    τα ημερα τα εχω δοκημασει και ειναι ενα αγευστο πραγμα.
    εαν τα κανεις ετση οπως σου ειπα καταλαβενεις ολη τη γευση του σφαραγγιου στον μεγαλητερο βαθμο. ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240683

    [color=”#000080″][font=”Arial Black”]ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΦΩΤΟ…ΔΕ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ COURIER ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ? ;) [/font][/color]

    :( :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #198681

    εγω παντος θα περιμενω το δεμα ετσι; χαχαχαχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #240681

    εγω παντος θα περιμενω το δεμα ετσι; χαχαχαχ

    περιμεναι εση και ξιαμου εμενα. ;)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 102 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων